SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciąganie a wzrost, na przykładzie Jordana

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W gazecie przeczytałem, ze" Głownym powodem nieprzyjecia M.J do składu druzyny szkolnej był jego, relatywnie niski wzrost - niewiele ponad 170 cm. I chociarz ze jego ojciec był jeszcze nizszy, Michael postanowił, ze musi w najblizszym czasei jak najbardziej urosnac. W tym celu przeprowadzał wiele intensywnych cwiczen rozciagajacych i - nieoczekiwanie dla wszystkich - po niespełna 12 miesiacach mierzył juz... 189 cm"

Trening Czyni Mistrza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Bardzo łatwo obalić Twoją teorię. Ludzie, którzy mówili, że wzrost jest zakodowany w genach mieli całkowitą rację. Wzrost rodziców nie zawsze ma znaczenie. W genach często dochodzi do anomalii, wywołanych najróżniejszymi czynnikami wewnętrznymi i wewnętrznymi. Teraz proponuję zajrzeć do książki od biologii ;)

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to jest mozliwe ??

Jak tak to jakie sa te cwiczenia ??

Tesh chciałbym sie porozciagac i urosnac zdeczka, jak bym tak miał z 195... byłoby super.

Trening Czyni Mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Ja tesz bym prosil o te cwiczenia rosciagajace bo nie jestem za wysoki 15 lat 165 :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedynym ćwiczeniem na wzrost, o którym słyszałem jest wiszenie na drążku. Tu jest coś na ten temat: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40755

www.b-ballin.mokotow.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Wiszenie na drazku podobno wogule nie pomaga ja potrzebuje jakies czwiczenia rosciagajace ktore w jakims stopniu by wplynely na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja slyszalem juz o tym jordanie i wlasnie on sie rozciagal na drazku bylo to juz gdzies na tym forum

Szkoła jak kibel chodzisz bo musisz

..:: Memento mori ::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
W książce "Grać i wygrać: Michael Jordan i świat NBA" czytałem, że mie był niski (170) ale po jakimś czasie mocno urosnął (198) ale nie było to spowodowane jego ćwiczeniami rozciągającymi po prostu postawił sobie kolejny cel: że ma urosnąć, i genetyka to tego jeszcze dochodzi, więc jak chcecie urosnąć wmawiajcie sobie, że rośniecie.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
a ile mial lat jak mial ten 170 ??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12274
Wzrost jest zapisany genetycznie i cwiczenia rozciagajace niewiele moga pomoc najwyzej kilka cm. Ale nawet te kilka cm to dla niektorych duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Nikmas nie pamiętam, jak doczytam co i jak ze wzrostem z tej ksiązki to powiem, ale z tego co pamiętam przed pójściem do liceum był kompletnie załamy swoim wzrostem (i to chyba wtedy miął te 170 jednak nie jestem pewny) i robił zwisy, ale jak pisałem nie dzięki temu osiągnał 198.
Ja np. od dziecka zawsze skakałem po dachach, łaziłem po drzewach, lubiłem sie bawić na linach i drążkach, nie wiem czy to mi dużo pomogło (mam 190 cm przy 13 latach, 10 miesiacach), mój tata (40 lat) ma teraz jakieś 187-188, ale kiedyś był wyższy, mama tez jest wysoka, jednak ja ciągle rosne i to prawie ciągle tym samym tempem, mój dziadek (po stronie taty) powiedział, że mój pradziadek był za***iście wielki i prawdopodobnie po nim mam wzrost (a takie rzeczy, że z pradziadka się coś ma zdarzają się żadko, jednak wyjątki są . Jednak moim zdaniem najważniejsze jest pozytywny nastawienie do swojego wzrostu, mi np. kiedyś przeszkadzał duży wzrost i denerwowały mnie uwagi w stylu "dryblas", teraz już co innego, bo widze jak on się może przydać. Po prostu podchodzę do mojego wzrostu pozytwnie, traktuje go jakby to określić jak "parnera". Wiem, zdaję sobie sprawę z tego, że jestem wyoski, nie chęłbie się tym, nie szczyce, jednak czasami na mych ustanych zawidnieje uśmiech jeśli ktoś mi dotnie, nie jest to taki dokuczliwy do tego kogoś, ale w stylu "docinasz mi, bo sam masz kompleks". Nie wiem jak to opisać, odnóś się do swojego wzrostu, pozytywnie, wmawiaj sobie, ze jesteś wysoki, TRAKTUJ TO JAK COŚ NORMALNEGO I JAK COŚ CO CI ZOSTAŁO DANE (jakby z lekką satysfakcją), uwierz w to, a napewno to da efekty.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnego masz dziadka że używa słowa za***iście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila w rece...

Następny temat

buty do kosza

WHEY premium