SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower treningowy do spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Witam. Mam pytanie co do reweru treningowego z Biedronki. Ostatnio ktoś mi powiedział że jest taki za chyba 179PLN. Cena mi odpowiada bo nie mam ksay ale obawiam się o jego jakość i funkcjonalność. proszę o podpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ciezko powiedzieć ale na cuda bym nie liczył
Mozesz pojechać na giełdę np. Słomczyn koło Wawy i tam używane w świetnym stanie kosztują 150-300zł
Jakiś czas temu kupiłem ketlera za 250 zł.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
Polecam np. taki rowerek, także tani ale posłuży dużo dłużej niż ten z Biedronki ... :
http://www.fitness.shop.pl/sprzet-fitness/rowerki-treningowe/rowery-magnetyczne/rower-magnetyczny-hs6/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Z tego co widzę to jest ten sam co w Biedronce. http://allegro.pl/rower-treningowy-bc-1430-lekki-i-mocny-gwar-24m-i1245408837.html
Ma go może ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5278
Czy to rowerek kupiony w sklepie specjalistycznym czy też z biedronki posiada gwarancję. Jak coś się stanie to nie powinno być problemu. Nie widzę sensu kupować przebajerowany rower treningowy z "milionem" funkcji bo praktycznie się z nich nie korzysta. Stąd też lepiej kupić tańszą wersję z biedronki. Jednak pytanie brzmi czy na pewno jest Ci potrzebny taki rowerek ?? Wiadomo, z początku jest to coś nowego to będzie się z niego korzystać, ale po miesiącu nie wydaje mi się aby był tak eksploatowany jak wcześniej. Wiem z doświadczenia, mój rowerek np. idealnie robi za wieszak :) Przemyślanego wyboru życzę.

Kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Miałam taki tani rowerek, nie z biedronki ale bodajże z Tesco. Rozpadł się po jakimś roku niezbyt intensywnego używania. Najpierw skrzypiał niemiłosiernie, potem się coś w nim urwało. Oczywiście popsuło się dziadostwo jak się gwarancja skończyła :P Koleżanki miały podobne przeżycia (inna firma, inny model). Później kupiłam taki bardziej "wypasiony" magnetyczno-elektryczny, ale też nie za jakąś kosmiczną cenę. I nie ma porównania. Używam jakieś 3 lata, bardzo intensywnie, nawet po nim nie widać śladów mojego szalenia.
Dlatego radziłabym odłożyć kasę na coś lepszego albo tak jak napisał Marcin4_ kupić coś używanego.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Dziękuje za ostatnią odpowiedz. Mam zamiar kupić taki rowerek bo pogoda nie sprzyja od paru tygodni, przynajmniej w regionie gdzie mieszkam i chciałbym żeby mi to zastąpiło bieganie. Schudłem już ok 14 kg i przez ostatnie 2 miesiące powiedzmy "rozleniwiłem się" co widać po ok 2 może 3 dodatkowych kilogramach. myślę że nie zabraknie mi chęci i determinacji aby spalić trochę tłuszczu zwłaszcza po obejrzeniu filmiku utraty 40kg. w 100dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Rowerek się przydaje, chociaż to zależy od gustu. Zaletą jest to, że można pojeździć przed tv, albo nawet książkę poczytać na nim i człowiek nie ma wymówki, że pogoda do kitu itp. Ja tam sobie chwalę to ustrojstwo :D Ale znam wiele osób u których robi za wieszak na ubrania (świetnie się do tego nadaje :D)... W sumie to też jakiś pożytek :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Zawsze można powiedzieć że to "dizajnerski" wieszak. Chodzi tez o wymówki aby sobie nie wmawiać że nie moge bo jest zimno czy pada tylko zabrać się do pracy. Chce także zmotywować swoją rodzinke do ćwiczeń poprawiających zdrowie i przy tym samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Powiem ci że zwykle na początku ludzie się niemal biją kto tyłek na to wsadzi więc z zachęta innych nie ma problemu :D Potem większości przechodzi, chociaż kto wie może załapią bakcyla :D
Mój rowerek intensywnie i regularnie używany ale i tak wiszą na nim rękawiczki do ćwiczeń, jakiś ręcznik i koszulka. Nastaw się więc na to, że funkcję wieszaka też będzie pełnił :)
Życzę miłego spalania sadełka i oby cztery litery nie bolały :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Dzięki bardzo. Jak zakupie to zdam relacje i będę pisał czy coś się zmienia ( jak w ogóle to będzie kogoś obchodziło ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa z oliwek extra Virgin.

Następny temat

Dieta masa.

WHEY premium