SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ropa w dupie dziwna akcjia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
I po co obrażasz jakiś nie dowartościowany jesteś, ja tu żadnej metafory nie widzę każdy raczej pisał w prost więc o czym Ty do mnie mówisz to chyba sam nawet nie wiesz, chyba że gdzieś ukryte metafory tu dostrzegasz bądź proste zdania są dla Ciebie metaforami więc to już twój problem pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2929
jeszcze nie spisz ? no koleszko do spania szybciutko i uważaj na skalpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
siemka chlopaki jutro ostatni dzien antybiotykow i mam nadzieje ze sie na tym skonczy ,--- ogulnie wynik calej tej sytuacji jak sie teraz skonczy i ropa nie wruci -------a wiec waga ze 104 na 98 kg samopoczucie przez 2 tyg przerombane , goraczka bole glowy ,zero apetytu i od kaszlu po infekcji naciagniety miesien skosny brzucha , po antybiotykach teraz caly czas wymiotowac sie chce , czkawki , pojechane flaki = w sumie jakies 3mies w plecy to jest niewdzieczny sport

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
lepiej 3 miesiace w plecy niz dren w dupie i odsaczanie trzeba byc dobrej mysli bedzie ok

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Nie ma co ostrzegac , nie ma co tłumaczyć, po zdjeciu w ataku i profilu widać ze tego soku pewnie idzie tyle co kot na płakał to pewnie sama dupa mu starczy. I tak niektórzy wiedza lepiej. To typowa cecha netowych bodybilderow.



Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2012-03-24 17:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tak jak piszesz kazdy kozaczy puki sie nie przejedzie --- sam myslalem po h....j ludzie sie kluja lipnymi sokami itp , a sam nie mialem pojecia ze nawet po dobrych sokach mozna sobie kuku zrobic za czestym kluciem ----czlowiek cale zycie sie uczy

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
To co najgorsze to często gołym okiem ne widać ale tak samo jak trupy. Kiedyś wypływają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Niestety i mnie dopadło to dziadostwo. Środek sprawdzony winko Desmy. I akurat na koniec cyklu lipa. Kilka dni po ostatnim strzale zaczęła boleć dupa, zrobił się duży czerwony obrzęk, potem pojawiła się gorączka i ropa. Ból jest mega, taki że od tygodnia nie siadam wogóle a o jeździe samochodem moge zapomnieć. Znajomy kiedyś miał to samo i był u lekarza a ten kazał mu brać zwykły antybiotyk augumentin i przeszło. Został mu jeden listek więc wziałem od niego i 3 dzień lece na antybiotyku. Gorączka mineła ale dupa boli nadal i wycieka ropa. Wie ktoś może czy tą rope trzeba jakoś wyciskać czy czekać aż sama będzie wyciekac?

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Weź listek aloesu, ponacinaj i przyklej taśmą do doopy..... Jutro już będzie o wiele lepiej. Nie ma za co

Zmieniaj opatrunek, jak już będzie suchy......

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-07-03 11:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
mi po winie pomógł naproxen w tabletkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 CYKL jakie suple

Następny temat

co na odblok po ph

WHEY premium