SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 CYKL jakie suple

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
Witam wszystkich
Jestem tu nowy i chciałbym abyście mi doradzili jaką kreatynę dopasować do mojego pierwszego cyklu który wygląda następująco :


200 tab. metki razak 10mg + Deca phoenix 10 ml + winko (niestety tabsy :/) balkan i planuje dorzucić teścia lub omke ale to już nie ważne

Więc jak radzicie bo słyszałem że ten niby silny Nitrobolon to lipa czyli jaką krete według was powinienem dobrać by uzyskać efekty.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
Hehe dobrze ze takich cymbalow nie brakuje to jest sie z kogo posmiac ;) no ale czasem to az nerwy biora.

None.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
jesz coś w ogóle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Podaj więcej informacji o sobie https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Na cholere ci kreatyna, za słaba dla ciebie w tym zestawie widzę.. Trzaśnij jeszcze strombe do tego i czekaj aż ci ślina zacznie cieknąć tak jak jednamu typowi z mojego osiedla co przesadził z koksami. Popraw syntholem i życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
Pierwszy cykl :) haha

You stupid f*ck !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Ładujesz mete, deke, wino i teścia w pierwszym cyklu, a masz dylemat jaką kreatynę wziąć?

No qrwa nie mogę

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
ch** tam z kreta, on pisze czy go nitrobolon nie wyp******i, jeden z najslabszych przedtreningowek :D


ziomus wez lepiej daj tacie te koksy i niech spusci je w kiblu, albo odsprzedaj komus kto ukonczyl juz gimnazujm, wez sobie kup mono+jakis booster no+5kg gajnera, a za reszte wez kurczaka i ryz.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2012-03-19 19:44:23

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Ja rozumiem, że idą wakacje i jest wysyp cymbałów, ale autor tematu rozyebał system

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
chlopie 60kg :( hahaha zabierz sie moze za inny sport masz tyle rzeczy do wyboru,jak myslisz ze zaj**ie..sz kuracje i bedziesz wielki to sie mylisz! a swoja droga ciekawe kto doradza chlopakom takie cykle deca z winem w tabsach i meta moze tesc,ale to przeciez niewazne hahaha.ziomus poprawiles mi normalnie humor.ja mysle ze pownienes wziasc mete+wino+antka to by dopiero bylo cos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jabym wlożył tam jeszcze slin na tym to nawet ektomorfikom idzie i jeść nie trzeba

nie widzicie że chłopak doszedł do swoich granic genetycznych i musi coś uderzyć bo już jest koniec marca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Co się dziwić. Dzisiaj mi jeden koleś mówił (67 kg wagi), że ktoś mu proponował "coś co się nazywa anapolon, czy jakoś tak". Powiedziałem żeby się nie dał w kija nabrać. Ale oferta niezła była. Nawet na krechę mówił, że da. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

panowie ..co dla pan ????

Następny temat

ropa w dupie dziwna akcjia

WHEY premium