SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ropa w dupie dziwna akcjia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Jal.ladowalem w barki same to tez 2 razy rope zaciagnalem. Teraz zmieniam jak sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Coorgan gdzie kupie liście aloesu? w jakimś sklepie zielarskim albo ogrodniczym? Bo w aptece to chyba nie za bardzo. Dzięki za pomoc;)

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
stary do lekarza z takim stanem. I nie czekaj do jutra tyloko dzisiaj lec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Edib2, poszukaj dobrze w domu, bo pewnie masz gdzieś, bo to jest bardzo popularna roślina... Szukaj, bo WARTO!!! Nie znamy też Twojego stanu, bo może lestat ma rację... Mnie pomógł, a też już różowo nie było To chyba prop phoenixa mnie tak zgnoił, a siny ślad na pośladzie mam już prawie trzy lata. Jak się zdecydujesz na moją opcję, to się odezwij, jak tam z Twoją doopą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
lekarz,antybiotyk i po klopocie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
gorączka, z dupy cieknie ropa, od tygodnia tak napuchło i boli ze nie moze siadac - ja bym leciał do lekarza czym prędzej i nie czekał że moze aloes pomorze, bo juz jest lipa na maksa, a moze być jeszcze gorzej.

btw ciesze sie ze mnie omijaja takie rzeczy jak narazie [odpukac]. nie liczac czasami jakis zle wykonanych strzałów w udo, ze bolało przez tydzien to najgorsze co było to z 2 razy mały obrzęk na posladzie, cipeljeszy niz reszta poldupka, ale zawsze mijalo po 2 dniach

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-07-03 15:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
tylko czasem też nie warto czekać i mysleć że przejdzie samo,bo zależy od stadium jeśli zabrnie to za daleko to już nie jest ciekawie,drenowanie cięcie i czyszczenie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiadomo. jednak raczej wiekszosc z czyms co nie wyglada zbytnio niepokojaco nie leci do lekarza od razu tylko czeka troche i patrzy co sie dzieje.

Jednak sytuacja jak wyzej - cieknaca ropa, goraczka, opuchlizna i bol uniemozliwiajacy siadanie od tygodnia juz! to chyna jawyzsza pora byla isc z tym do lekarza z tydzien temu conajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
we wczesnym stadium antybiotyki powinny dać radę,potem już może być za późno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
spokojnie chłopaki:) Po pierwsze nie czekałem tydzień z gorączką i opuchlizną. Na początku poprostu zrobiła się twarda dupa i bolało więc myślałem że to zwykły zrost natomiast kiedy zauważyłem że od 2 dni zrobiła się opuchlizna i zaczerwienienie i stan podgorączkowy siągnąłem po antybiotyk, po drugie znajomy oglądał mój tyłek i mówi że u niego to gorzej wyglądało był u lekarza i dostał antybiotyk. Dał mi 1 opakowanie bo mu zostało. Antybiotyk biorę dopiero od niedzieli wieczorem i już jest wiele lepiej tzn. nie ma gorączki, zeszła opuchlizna, i zdecydowanie mniej boli, tylko od wczoraj zaczeła ropa cieknąć jak cholera. Dosłownie co godzine zmieniam opatrunek bo przesiąka i tylko to mnie martwi bo przez to nie moge chodzić na trening a szkoda dobrej formy;)

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 CYKL jakie suple

Następny temat

co na odblok po ph

WHEY premium