SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja masy- dieta + siłownia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Trening na redukcji opieramy na ciężkich ćwiczeniach, bez żadnych rozpiętek i innych łydek. Dobieraj tak ćwiczenia żeby aktywować jak największą ilość mięśni. Trening ma być krótki, powtórzenia max 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Zostawić mam dwa plany czy zrobić jeden zawierający tylko te cięższe ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Co znaczy cięższe?

Mi osobiście 2 plany bardzo pasują bo te ważne ćwiczenia (MC,Przysiad) rozbijam na osobne treningi. Ale jak masz wybrać cięższe ćwiczenie na plecy np. wiosło czy MC to trudno określić które z nich jest cięższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Cięzkie ćwiczenia czyli poprostu ćwiczeniua wielostawowe przykład:
Nogi: przysiad, przysiad przedni, martwy ciąg, wykroki
Plecy: wiosłowanie podchwyt/nachwyt, podciąganie podchwyt/nachwyt, MC
Klatka: pompki na poręczach, wyciskanie poziomo/skosy, wyciskanie wąsko
Barki: thruster, press push, wyciskanie żołnierskie,
Triceps: pompki na poręczach, wyciskanie wąsko
Bic: uginanie na biceps stojąc

Spokojnie można ułozyć dwa plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No tak tylko pytanie jak układając 1 plan to jak rozumieć "cięższe ćwiczenie" przysiady czy wykroki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
A co za różnica? Jak masz dwa takie same samochody w różnych kolorach to co za róznica który wybierzesz? Bierzesz ten który ci sie bardziej podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No wydaje mi się że jest różnica bo o ile przysiady idą mi ok to wykroki już nie (zupełnie inny dużo mniejszy ciężar - a niby to i to jest na nogi), fakt że ich zwyczajnie nie lubię i mam większy problem z techniką. Ale wydaje mi się że każde ćwiczenie trochę inaczej działa i warto jednak zastosować właśnie z tego powodu 2 zestawy - po za tym nie jest nudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Dlatego napisałem żeby wybierać ćwiczenie które bardziej ci sie podoba ( w którym sie lepiej czujesz)

Tak dla ścisłości bo może coś źle odczytałeś (bo tak sie kłócimy i w zasadzie nie wiem o co) - ja nie napisałem nigdzie że ma stosować tylko jeden plan, napisałem żeby lepiej dobierał ćwiczenia.



Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2012-05-08 13:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja się nie kłóciłem tylko byłem ciekaw jak dobrać "cięższe" ćwiczenie z wymienionych - osobiście ćwiczę 2 planami. Co do nóg lepiej czuję się w przysiadach, co do pleców to np. zarówno wiosło i MC mi pasuje i dlatego byłem ciekaw czy jest jakieś uzasadnienie że np 1 ćwiczenie jest lepsze od 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
A:
Nogi pchanie ciężaru na suwnicy 3x10
plecy:podciąganie na drążku szeroko 3x10
ściąganie zrążka 3x10
klatka: wyciskanie sztangi na ławce poziomo 3x10
barki: wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x10
biceps; modlitewnik 3x10


B:
nogi: przysiady ze sztanga 3x10
martwy ciąg 3x10
klatka: pompki na poręczach 3x10
barki: unoszenia ramion w przód z hantlami 3x10
biceps: młotki 3x10
przedramiona:uginanie nadgarstków w siadzie 3x10


poprawka planu, zrobiłem po 6 ćwiczeń dodatkowo przed treningiem zawsze biegam na bieżni żeby sie troszku rozgrzać, a po treningu brzuszki bez ograniczeń ile dam rade tyle robię. Co sądzicie o takim zestawieniu ćwiczeń?

Zmieniony przez - baryl1 w dniu 2012-05-08 21:47:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na H-Drolu i innych suplach + trening ! mile widziane wskazówki !

Następny temat

Dieta na mase - Prosze o pomoc

WHEY premium