SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - poczatkujaca

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 310
witajcie. Chce zrzucic 10 kg. Od tygodnia chodze na silownie, i staram sie zdrowo odzywiac. Probowalam zrobic swoj plan posilkow, ale nie mieszkam w Polsce, wiec nie wiem czy jest sens kombinowac z tym planem posilkow. Waze 75 kg, 166 cm. mam 25 lat. Wiem ze to ma sie daleko do idealu, i popelniam mnostwo bledow, ale staram sie je poprawiac, wiec czy ktos moze to przejrzec i troche mnie naprowadzic na wlasciwy trop?
Sniadanie - podjadam pieczywo wafle ryzowe ok dwoch sztuk. ( mam dwumiesieczne dziecko wiec o sniadaniu mysle troszke pozniej a wstaje i czuje sie glodna )
ok. godziny pozniej - zazwyczaj ciemny chleb z ziarnami, jedna kromka - wedlina z kurczaka, pomidor, ogorek i szczypiorek lub kasza gryczana, mieso i troche warzyw to jest przed treningiem
po treningu - np. dzis szpinak i ryba na teflonowej patelni bez oleju, dodaje troszeczke oliwy, czesto warzywa i filet z kurczaka lub ryba po treningu
ok 17-18 jablko, wafle ryzowe dwie sztuki i losos surowy w plastrach.
wieczorem podobnie jak rano. kromka chleba np. z bialym serkiem topionym lub plastrem wedliny i pomidor ogorek szczypiorek.

Silownia 7 dni w tyg. pon. wt. i sr. cwiczenia silowe ( nie znam nazw maszyn ) zazwyczaj robie 3*12/18 powtorzen, sa to maszyny na nogi , klatke piersiowa, i na rece. przed krotka rozgrzewka 15 minutowa bieznia lub rowerek epileptyczny. po cwiczeniach ok 20 minut rowniez rower lub bieznia.
w pozostale dni ok. godziny aeroby. Bede wdzieczna za jakiekolwiek porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Plus zrzut z diety (z potreningu.pl wygeneruj zrzut - to wiaze sie ze zwazeniem tego co jesz) bo to nic nie mowi, a zle wyglada jakosciowo napierwszy rzut oka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening ? Bo się pogubiłam...

Następny temat

Redukcja Anuli - kettlebells i bieganie

WHEY premium