SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja-

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
witam, potrzebuje czegos bardzo mocnego na redukcje, niedlugo koncze okres masy i zaczynam wycinke, chce zjechac do 7-8%bf, myslalem nad spalaczem ktory w skladzie ma johe,gere i cofeine. ktos cos poleca?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Wypełnij ankietę, to podstawa aby coś doradzić. Zerknąłem do profilu, wzrost 176cm/70kg z czego Ty się chcesz odchudzać?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
stare wymiary obecnie 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Wypełnij ankietę, bo nadal nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś po 2 latach ćwiczeń chce się redukować z 75kg...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
2) wiek-21
3) waga/wzrost - 74,5/176
4) staż treningowy-2lat
5) cel cyklu-rzezba
6) stosowane już wcześniej suplementy-kreta,jacked,duzo z 1.3d mono, beta
7) stosowane wcześniej spalacze-1.5roku temu tse
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny-2 tyg
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - b-3/w-3,5/t 1
11)przewidziane finanse na cykl-150
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
chce dojechac z waga do 80 i zaczac redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Dojedź z wagą do 80, lecz postaraj się nie zalać, a robić sam mięsień. Bardzo mocny spalacz raczej nie jest potrzebny. Z mojej strony mogę polecić man scorch (brałem kiedyś stary teraz nie wiem jak jest z tym nowym), thyrotherm (choć sam nie wiem czy są jeszcze wersje z efedryną).

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
ok dzieki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
obawiam sie ze mnie to nie ruszy ale chyba sprobuje, nie chcial bym tracic czasu d owakaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
zalezne bedzie przy jakim bf bedziesz chciał brac spalac?
mniejszy bf mocniejszy spalacz mozna zastosowac,
najlepiej bedzie jak zalozysz jeszcze raz temat jak juz zaczniejsz redukcje i wrzucisz zdjecie, wtedy bedzie mozna ocenic czego Ci trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Daa 1000 activlab

Następny temat

Potrzebóje troche informacje + kilka pytań

WHEY premium