SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Przejrzyj inne diety w dziale, wtedy załapiesz mniej więcej na czym to polega + uwzględnij moje rady stąd dotyczące warzyw.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
tylko zeby cos dodac bede musial cos odjac bo chyba lepiej jesc mniej niz wiecej zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a najlepiej jeść zgodnie...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
no tak tylko jeszcze te if planuje od 15.30 do 21.30 okienko jedzenia zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jedno nie ma nic do drugiego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
moze sciagnac od kogos diete trzeba bedzie cos pomyslec jestem zielony w tym narazie ale czytam ciagle o tym tylko czy jedzenie tego samego co dzien nie jest monotonne ? czy co dzien mam sobie ukaldac inna ? albo raz w tygodniu na caly tydzien np ?\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jedzenie codziennie tego samego prowadzi bardzo często do niedoborów, niestety bardzo trudno w obrębie jednego dnia zbilansować dietę tak by była idealna pod każdym względem, na tym forum jeszcze takiej nie widziałem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
to moze zrobic tak ze zrobic na 7 dni i wybierac sobie na co mam ochote ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, rozpiska na 7 dni, jeżeli jesteś w stanie rozpisać ją porządnie jest dobrym rozwiązaniem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
no i tu sie pojawia problem nie mam pojecia jak to rozpisac ale bede probowal jak mi sie uda to wstawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed i po treningowy

Następny temat

Pomoc przy ułożeniu diety.

WHEY premium