SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reality show

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
"niby wiem sporo "

wybacz ale odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są na forum. Nie chce Ci się czytać, i chcesz mieć wszystko podane czarno na białym... Wybierz się w takim razie do dietetyka, zapłać mu i po problemie.
Tu kazdy Ci pomoże ale najpier pomóz sobie sam..
Poczytaj jeszcze raz, rozpisz dietę a ktoś napewno ją naprawi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
1 posilek owsianka z mlekiem/ jaki najlepszy zamiennik? jajka na twardo z grahamka ok?
2 250 g piersi z kurczaka + co do tego?
3 250 g piersi z kurczaka + co do tego?
4 gainer po treningu + 2 banany
5 w ciagu godziny po treningu 250 g piersi z kurczaka + co do tego?
6 twarog + oliwa... czesto tego posilku nie zjadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
jakie ww w poszczegolnych posilkach?
sir lukasz, moim zdaniem jestes zlosliwy bo w czasie pisania tej wypowiedzi moglbys udzielic mi odpowiedzi ale nie... czytam i probuje od prawie pol roku ale jak widac efektow nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Przed treningiem polecam do piersi ryż brązowy a po treningu paraboliczny, piersi zastąp też czasem rybami; mam tu na myśli morszczuka itp. okazy. Ryby są źródłem zdrowych tłuszczy nieodzownych przy odchudzaniu. Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Poprawiam 2 i 3 posiłek ryz brązowy
po treningu paraboliczny z piersią kuraka, gainer i banany odpadają, owoce jeśli chcesz włączyć do diety to rano, przy śniadaniu.

Zmieniony przez - alien180 w dniu 2009-02-23 12:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
"sir lukasz, moim zdaniem jestes zlosliwy bo w czasie pisania tej wypowiedzi moglbys udzielic mi odpowiedzi ale nie"

nie nie jestem złośliwy... chciałem Cie zaktywizować do działania. Bo to tobie powinno zależeć...
Ale skoro jesteś leniwy to mam Cię w nosie...

Jest tu setki takich jak Ty którzy dziękują choćby za okazanie zainteresowania, i takim nalezy pomagać.
Ktoś Ci tu pewnie i tak pomoże, ja Cię żegnam...

Po to są posty podwieszone aby nie odpowiadać na setki tych samych pytań..

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-02-23 12:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Sir Lukasz, ma zdrowe podejscie...
Napisze Ci caly jadlospis, a ty chlpocze i tak bedziesz jeczal i marudzil(nie raz, to na forum przerabialem)...
Dietetyk, bo jesli mu zaplacisz, to bedziesz bardziej cenil jego rady, a czy one beda sluszne, to juz inna sprawa. Tu masz za darmo kopalnie wiedzy, ale Ci sie nie chce...
Powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-23 14:32:43

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-23 14:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
sir_łukasz ma 100% racji.

Tu sie juz nie chce byc miłym, czytając dziennie 1000 takich samych postów typu "chcę schudnąć, ułóżcie mi dietę, proszę o szybką odpowiedź, bo wakacje blisko"

Jak ktoś nie ma mobilizacji do przeczytania artykulów podwieszonych to i z mobilizacją do ćwiczenia i diety tez będzie krucho.

Kelnerów tu nie ma, nie podajemy wszystkiego na tacy.

aha - 2 banany+ gainer po treningu - troche za duzo, wybierz albo to albo to.

Zmieniony przez - bike99 w dniu 2009-02-23 14:36:58

Zmieniony przez - bike99 w dniu 2009-02-23 14:39:00

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
alien dziekuje ci bardzo, sog polecial. takich podpowiedzi potrzebuje. reszte wypowiedzi nie komentuje, jesli chcecie robic spam to gdzie indziej. jak nie chcecie pomoc to nie piszcie. pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
moim zdaniem jestescie troche nietolerancyjni ale moze mnie to bardziej zmotywuje do dzialania.
i jak z tym twarogiem na noc musze go jesc? duza bedzie strata m. miesniowej jesli bede omijal ostatni posilek?

owoce rano a gainera sobie odpuscic? mam jescze bialko serwatkowe, kiedy je spozywac?

Zmieniony przez - grubasgru w dniu 2009-02-23 15:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Zamiast twarogu chude miesa,ryby,jaja.Ominiecie tego posilku powoduje zwiekszanie czasu do sniadanie i zwiekszenie spadku miesni.
Gainer zbedny,tym bardziej w Twoim przypadku na redukcji.
Bialko po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o proporcje

Następny temat

Dieta redukcyjna prosze o ocenę i korektę

WHEY premium