SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rGs po redukcji:D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895


Wielka siemka:D
Chcialem wam przedstawic moja historie:P

hmmmm zacznijmy od tego ,ze wlasciwie cale zycie bylem otyly. Teraz mam 20 lat , zaczalem studia i postanowilem to zmienic. Zapisalem sie na silke,zaczalem czytac sfd i myslec jakby to bylo gdybym mial mniej sadelka. Moje wymiary byly calkiem spox;p Przy wzroscie 190 cm wazylem 105 kilo ~~ mialem mega bebech ,ktory sie dzielil chyba na 3 duze faldy hehehe:D:DD Wcale mi to nie przeszkadzala ,zylo mi sie dobrze do czasu ,az zobaczylem siebie na roznych zdjeciach. W lustrze tego nei widzialem ,ale te foty daly mi do myslenia, pozniej znowu inne zdjecia i tak na siebie patrze i mowie "omg ! czas to zmienic".

Tak jak napisalem zaczalem chodzic na silke. Bylo spoko , Postawilem na redukcje takanki tluszczowej . Przez 2 miesiace chodzenia udalo mi sie sporo zrzucic bo cale 10 kilo . ( niestety nie wiem ile tluszczu bo nie mierzylem tego) Ale jak wiadomo 2-3 kilo z tego to sama woda.Bylem zadowolony ale moj brzuch byl straszny. Przy wadze 95 postanowilem ,ze narzuce sobie jakas dietke. Zaczalem poprostu od ograniczenia weglowodanow i przestalem jesc slodycze ( tak jak to robi wiekszosc na poczatku:P ) Gdy waga spadala po miechu do 90 kilo i i utrzymawala sie tak przez 2 tygodnie a ja sie meczylem i meczylem i nie przynosilo to rezultatow ,postanowilem narzucic sobie CKD. I tu zaczyna sie nowy rozdzial.

Wskoczylem do dzialu odzywianie i tam pelen rozpaczy szukalem pomocy Jak to CKD sobie rozpisac. Ofcorz przeczytalem od deski do deski post qazara o CKD analizowalem i sobie myslalem:P Do pomocy ruszyli mi zagladacze do tego wlasnie dzialu. Diete pomogl mi ulozyc Rothen ,ktoremu za wszystko dziekuje:D Wlasnie konczy sie miesiac mojego CKD .DZisiaj zrobie sobie ostatnie ladownie .

Po miesiacu CKD waga moja spadla do 82 kilo ! Jestem pod wrazniem . Brzuszek zmalal i w goole. Ludzie mowia ,ze jestem polowa tego faceta co kiedys byla:P No ale coz...moim celem byla redukcja i to mi sie udalo:) Jak ja zawsze powatarzalem " Na mase przyjdzie czas" i wlasnie nadchodzi:) teraz mam zamiar popracowac nad swoja sylwetka rozbudwujac miesnie:D narazie wypalilem troche zbednego tluszczu i jest mi z tym narpawde dobrze. Lepiej patrze na swiat i wgoole:P :D Niestety jak wiadomo obwody spadly ...ale to jest nieuknione:P

Teraz nadszedl czas na podsumowanie:
W nawiasach to co bylo wczesniej.
Waga - 82(105)!
Obwod pasa 90 (102) !
biceps - 35 (38);dddd :p ;< =[[

reszty nie mierzylem bo nie chcialem za bardzo by mi to na psychice zostalo:P

Teraz kilka fotek :
Fotek totalnie sprzed redukcji nie posiadam (poza twarza) Ale mozecie sobie to wyobrazic:P Brzuch teraz moze nie jest jakis super ale widac roznice i to jest dla mnie przynajmniej git:P Jakis umiesniony postaram sobie zrobic na nastepne wakcje: ) teraz to mi starczy i tak jestem zadowolony: )

Brzuch - okolo 95 kilo wagi:

- mafia tadkow niejadkow -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895



Brzuch po 3 tyg CKD

Kurde tam sie do gory wkleilo:D hehhe:P ale co tam;]

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895


bok po 3 tyg ckd

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895


a tutaj 2 bok po 3 tyg;] Po 4 tyg przod wyglada tak samo w sumie. Malo mi przez tren tydzien zaszlo.

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
Moj trening byl typowy na spalenie tkanki.
Jak wiadomo szybkie przerwy 1 minutowe miedzy seriami itd.
Silka 4 razy w tyg i po niej rowerek stacjonarny 40 minut.

TO wszystko: ) Thx za uwage:D

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20330
Sog. Gratuluje wynikow!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ladnie, podziwiam ludzi ktorzy wyznacza sobie cel i konsekwentnie go realizuja sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
hehe dziekowka za mile slowa=]
odbijam ofcorz:)

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
gratsy za wynik. calkiem ladnie. przeszedlem podobna droge, wiem ile to wszystko wymaga wyrzeczen i wysilku . co teraz w planach??? sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Bardzo ładna zmiana, napewno dużo Cię to kosztowało sog oczywiście

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
No ladnie. Gratuluje wytrwalosci :) Cwicz dalej! :)

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino ??

Następny temat

ja na klopie

WHEY premium