SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie w sprawie lipomasti

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, mam 15 lat i od 2-3 lat cierpie na lipomastie, chcialbym sie dowiedziec czy dalbym rade zwalczyc ten problem cwiczeniami typu: pompki, bieganie, skakanie, i rozpietki. Chce zainwestowac w laweczke, hantle itp. w ciagu nastepnych paru tygodni i mam pytanie. Czy jest mozliwosc zredukowania tkanki tluszczowej nie stosujac zadnej diety tylko po prostu jedzeniem mniej, lub zdrowszych rzeczy? tak na prawde to malo jem, rano sniadanie potem cos o 19 i to wszystko lecz jem raz na tydzien fast food, pizze i kebaby. Nie jestem gruby ale martwia mnie te sutki. Prosze o odpowiedzi i jesli chcesz napisac "poszukaj w przegladarce" to lepiej zebys nic nie pisal. Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Cześć,
mam ten sam problem co Ty, mam 17 lat i przez rok już mam lipomastię. Myślę, że nie dasz rady pozbyć się tego zwykłym żywieniem i ćwiczeniami, to jest bardzo uporczywy tłuszcz... Sam próbowałem to zrzucić, przez kilka miesięcy zrzuciłem 10 kg wagi, ale nadal to zostało. Dlatego teraz postanowiłem wziąć się za masę i na lato zrobić konkretną redukcję, może wtedy wkońcu zejdzie to g****, jak nie, to poczekam jeszcze z rok, jak samo nie zejdzie to będe zmuszony iść na operacje

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2009-09-15 12:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
hum... a czy czwiczenie na laweczce z hanklami cos pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
nie chodzi mi o to ze zejdzie, ale czy uzywajac tych przedmiotow mozna nabrac masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Po pierwsze musisz ułożyć porządną dietę by łapać czystą masę, następnie ułożyć jakiś plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
tak, rozumie o co ci chodzi, ale ja chce nabrac masy nie stosujac diety, czy jest sens? czy da rade?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na Splita Do Oceny-

Następny temat

Worek Z piaskiem

WHEY premium