SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o węglowodany proste i złożone

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Mam diete i wszystko OK...Ale napiszcie mi jak mozecie jakie to są węgle proste a jakie złożone i dlaczego w dni nietreningowe mamy spożywać proste...wogóle troche zakręcony w tym jestem...I jak możecie to napiszcie jaki jest prosty a jaki złożony

Chleb razowy
Ryż biały
Ryż brązowy
kasza gryczana/kuskus
Jabłko
rodzynki
Płatki owsiane
.....z góry dzięki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Wszytkie produkty, ktore wymieniles to weglowodany zlozone oprocz owocow, gdzie wiekszosc weglowodanow to cukry proste. Weglowodany zlozone, szczegolnie o niskim indeksie glikemicznym (w przeciwienstwie do w. prostych)sa wolniej trawione przez co nie powoduja skokow zawartosci cukru we krwi a tym samym insuliny. Weglowodany zlozone powinny byc podsatwa naszej diety. Cukrow prostych powinnismy unikac, gdyz sa glownym powodem zwiekszania sie tkanki tluszczowej

BTW Ciekaw jetsem jak wyglada ta Twojaa dieta, skoro nawet niewiesz co jesz

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-04-08 22:40:23

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
rodzynki zawierają głownie weglowadany proste,jablka glownie zlozone choc jest tam troche nieszczesnej fruktozy,reszta produktow,ktore podales zawiera wegle zlozone.

Podczas dnia nalezy spozywac weglowodany zlozone,o niskim IG,unikamy węglowodanów prostych w celu uniknięcia spadku poziomu cukru we krwi na skutek intensywnego wydzielania insuliny przez trzustkę.
Wegle proste tylko odrazu po treningu

edit: ehh Charon byl pierwszy

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-04-08 22:43:59

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
heh, prawie to samo, wyglada tak jakbysmy z ksiazki przepisywali

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Diete wrzucam

8 00

Płatki owsiane 100gr
Mleko 0,5%
rodzynki 30gr.
oliwa 12gr.
Twaróg 100gr.

Witaminy Maxivit


11 00

Razowy 120gr.
Szynka z indyka 40-50gr.


13 00

2 jajka na twardo
30gr orzechów włoskich

15 00

Ryż brązowy 50gr.
Warzywa (buraki lub marchew) 200gr.
Piersi z kurczaka smażone na teflonie 150gr.


17 trening


20 00

Jabłko 100-130gr.

ryż brązowy 50gr.
Tuńczyk w wodzie lub w sosie własnym 130gr.

Twaróg chudy 100gr.
Orzechy włoskie 20-30gr.


Wszystko jem ostro przyprawione...urozmaicam np. daje makrele itp mam 182cm
79kg...z tego wychodzi jakieś 2200-2400 kcal...trenuje siłke 3 razy tydzień PON, ŚR, PT plus aeoroby 30-40minut po siłowni mocnym tempem (jestem piłkarzem ;)) do tego treningi we wtorek i czwartek w owym klubie do tego w weekend jakiś meczyk....mam już mało tłuszczyku i chce jeszcze jak najniżej zejść...dietka jest z tendencją redukcyjną.......Więc mówienie że się nie znam troche bezpodstawne ;)

Pozdrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Oczywiście Sogi dla was....a i jeszcze zapytam czy przy takim wysiłku...a jest dość duży i pewnie kwalifikuje się na 1.3-1.4 mam brać może 2 razy dziennie MaxiVit ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Ok,tylko witaminy Maxivit ze wzgledu na zawartosc żen-szenia dalbym przed treningiem (sam tak robie i lepiej mi sie cwiczy)

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Może jeszcze dodam że spożywam dziennie ~160gr. białka ~80gr. tłuszczy i 230-270 WW....mam nadzieje że może być....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Może jeszcze dodam że spożywam dziennie ~160gr. białka ~80gr. tłuszczy i 230-270 WW....mam nadzieje że może być....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Masz w diecie warzywa,takze 1 tabletka w zupelnosci wystarcza zwazajac na sporą zawartosc witamin w Maxivit

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Okej dzięki serdeczne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasy wyszczuplajace

Następny temat

Sniadanie przedtreningowe ??

WHEY premium