SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o chleb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 16779 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68839
spoko już rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
A teraz pytanie z innej beczki... Czemu pieczywo ciemn, które jest z mniej przetworzonego ziarna, czyli mnie pracy potrzeba do jego oczyszczenia , jest droższe od białego ..? ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
z twojej jakże inteligentnej i wyszukanej wypowiedzi wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć wszystko o co tylko zostaniesz zapytany mistrzu, ale jeśli nie jesteś w stanie dać odpowiedzi nie udzielaj się niepotrzebnie.
Pytanie jest nie różni się treścią od innych typu czemu ostrowia jest tańsza o system protein. To też jest składnik diety, a ciekawość swoją drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
zwykle jak coś jest droższe, to jest albo lepszej jakości albo poprostu płacisz za firmę prawda?

a ze swoimi sarkazmami to radze ci pojsc gdzie indziej sie popisywac, a nie tutaj leczyc kompleksy.

tyle ode mnie.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
hmmm jakbyś nie zdążył zauważyć to nie ja zacząłem tą jałową dyskusję tylko Ty bystrzacho,(zadałem pytanie, po to jest forum) więc daruj już sobie bezwartościowe wypowiedzi, nie wiem po co się czepiasz każdego postu jak nie umiesz pomóc. Jak już wspomniałem wcześniej: nie wiesz nie udzielaj się.
To tyle z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
Xerq

Niestety, pieczywo ciemne to przeważnie takie same składniki co białe(ew. malutki dodatek mąki żytniej) + barwnik. Raczej nie spotkasz prawdziwego, razowego chleba który byłby wartościowym pokarmem w diecie sportowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6337 Napisanych postów 76369 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756802
Zgadza sie, czesto mozna spotkac mieszanki. Na pewno beda one lepsze niz biale pieczywo. A co do wczesniejszego pytania, jest to spowodowane drozszym procesem technologicznym, skladnikami do produkcji razowego itp.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-05-24 20:22:55

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Ładowanie weglowodanami"

Następny temat

Szkodliwość syntetycznych witamin??

WHEY premium