SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o aminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Witam,jakie aminokwasy calodzienne polecacie?pozdxawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
treca 4500, 6800, olimpa 5500, bcaa olimpa itd itp... patrz na skład/cena i wybieraj co ekonmiczniejsze...

ps. nie lepiej by było jakies tanie białeczko, a aminki okołotreningowo ino...?

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
ja zastanawialem sie nad amino 2700 universala,nie polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Polecam tanie.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w wiekszosci przypadkow - zadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
czemu zadne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
bo są ci zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
wolalbym jednak uzasadnienie odpowiedzi ze sa zbedne niz odpowiedz: "sa zbedna, bo sa zbedne"...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
To może uzasadnij po co by Ci one miały być według twoich zamysłów...
Koledzy pisza że zbędne, bo nic ci one nie dadzą oprócz braku kasy w portfelu, najprawdopodobniej.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
ja moge uzasadnic po co mi one- mam standardowe bialko i chcialem do niego dodac jescze aminokwasy jako uzupelnienie bialka w diecie i antykatabolik, sadzilem ze sie przydadza i poprawia regeneracje potreningowa. Mam nadzieje ze ktos uzasadni czemu sa zbedne, troche dokladniej niz "tak bo tak"pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jesli chcesz wplynac na regeneracje to lepiej kup bcaa (aminokwasy rozgalezione)

pojedyncze aminokwasy (jak to nazwales calodzienne) to strata kasy na poziomie amatorskim, ilosci jakie powinienes spozywac by byly efektywne (choc i te efekty jakies zaj,ebiste nie beda) sa naprawde wysokie - co za tym idzie na poziomie amatorskim jest nieoplacalne

tak po krotce

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NiTrobolon 300 tab + Xpand 240 tab

Następny temat

Wyjazd na wakacje

WHEY premium