SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania o kreatyne

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
po tym co piszesz i jakie zadajesz pytania widac ze pierwszy raz sie do niej przymierzasz ... co do tego jakie beda efekty ... to jest uzaleznione nie od suplementu a od tego jak trenujesz a przede wszystkim jak sie odzywiasz... co do pierwszego cyklu nie przekraczalbym dawki 10g dziennie (ewentualnie jak miales napisane przez kolege faze nasycenia czyli przez 5-7 dni dawke zwiekszona 20g).. cykl bym zrobil okolo 8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Dawki podziel na dwie części Ja osobiście proponuje rano na czczo i po treningu,i ew w dnie bez treningowe druga dawka ok godziny treningowej na pusty zołądek-moze inni radzą innaczej ale to moja sprawdzona metoda 2 x dziennie po 5/6 g.
Pozdrawiam.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
zapraszam na art solarosa:
https://www.sfd.pl/Kreatyna__faza_ładowania_vs._bez_fazy_ładowania_>_Strategie_suplementacyjne-t715385.html

jak widac sa pewne poziomy ktorych przekroczyc sie nie da, jednak faza ładowania pozwoli nam na uzyskanie max poziomu kratyny w organizmie szybciej, a co za tym idzie - wykorzystamy na maxa nasz cykl. Do tego po pieciu pierwszych dniach do konca cyklu szamamy 5g dziennie, jest to dawka nawet z malym nadmiarem na podtrzymanie maxymalnego poziomu kreatyny w organizmie, wiec na caly cykl ~9 tygodni wystraczy pucha 400g, z kolei w metodzie dawkowania MrBRUSa taka pucha nie starczy nawet na 6 tygodni cyklu, nie wspominając juz o pozniejszym uzyskaniu max poziomu kreatyny w organizmie. Wybor pozostawiam forumowiczom, pozdro :)

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na 6-cio tygodniowy cykl przy trzech treningach na tydzień potrzeba 300 g kreatyny, dawkując DT 5g z rana i po treningu, DNT 5 g z rana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
jak widac artykulu nie czytales, mowilem glownie o czyms innym a ty wyskakujesz tu z puchą 300g...

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Czytałem go już dawno temu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6100
mam jeszcze jedno pytanie,
otóż zachorowałem :/ gorączka itp.
a od 2 dni biorę kreatyne... teraz przerwać na czas choroby cykl, czy kontynuować ?

Do ataku ! - krzyknął bohatersko generał spier.dalając w krzaki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
przerwij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
anubis czytales i jakie wnioski wyciagnales? bo twoja wypowiedz sugeruje ze zadnych

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pytając się większość osób poleci takie dawkowanie jak wypisałem, a czy ktoś chce się bawić w fazy nasycenia, a potem biorąc ok 5g dziennie dla podtrzymania, to już jego sprawa. Jak napisał solaros, co jak na każdego działa powinien na sobie sprawdzić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NABÓR DO TESTU STANOFUSION

Następny temat

Aleksay is not human

WHEY premium