SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przydałaby sie przerwa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe jak duzy burdel robisz przez takie odblokowanie i zablokowanie przysadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
skyboom
Paweł czemu odblok na 2 miechy bezsensu? potem towar będzie lepiej klepał na pewno niż po mostku.


Bo nie ma szans na to zeby sie odblokował w ciągu 2 miesięcy po dwuletniej bombie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 135
z tego co czytam to na samym hcg powiedzimy 2500 e4d zalicze spadki ale za to jądra na pewno pobudze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 135
ktos cos jeszcze poradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 777 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8085
ja planuje taki mostek na HCG 5 tygodni po bombie 6 miesięcy i też czytam co kto napisze i g***o wiem jak dotąd. Ale jaja będą miały szanse dłużej pochodzić bo takie 5tys co 78 tyg to za rzadko, a dopiero co jeden kolega wczoraj napisał że 5 tys co 3-4 tygodnie to juz prędzej, a ktoś inny pisał że nie można za często bo uniwrażliwisz komórki Leyd...jnny że 100 mg testa e7d i hcg, dużo osób pisze o niestosowaniu w trakcie bicia testa bo sprzeczne sygnały - to chyba nie rozumie po co jest HCG. dawajcie ludzie jak macie jakieś własne doświadczenia to piszcie. Nie chce żeby mi cycki wyrosły od tego HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
od jakijś 4 lat bije teścia z przerwami, nie robiłem nigdy mostku ani hcg, ani żadnych badań. robiąc przerwę odsuwałem po prostu sok i po dwóch miesiącach przerwy nie wiele zostawalo, libido zerowe. i najgorsze depresja mnie dopadała więc znów teścia wbijałem. od tyle czsu dopiero pierwszy raz w zyciu ostatnio przybiłem hcg jakoś początek listopada ,3 tygodnie po ostatnim strzale teścia 15.000.j hcg, dwa strzały w tygodniu po 2.500j. sapdki były ale znacznie mniejsze niż robiąc przerwy bez hcg . ponad miesiąc po ostatnim strzale libido niskie ale dawałem rade i najważniejsze psychicznie w miare dobrze się czuje. nic nie poparte badaniami ale hcg na pewno zadziałało tak jak powinno. teraz zacząłem bombe , może za krótką przerwę zrobiłem ale towar na pewno lepiej zadziała niż po mostku. ( nie patrząc na to co się dzieje z naszymi hormonami).

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23789
dzieki za wpis ,zawsze to cos daje do myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Co wskazuje wedlug was ze odblokowaliscie sie badz nie? Mowa o badaniu krwi i samopoczuciu. Kazdy inaczej sie czuje i ciekawe co kazda indiwidualna osoba ma do powiedzenia z wlasnego doswiadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Ja dwa tyg, temu skończyłem most po cypio/wino.Libido ekstra, badania wszystkie ok. Test trochę ponad normę się utrzymał.Samopoczucie świetne. Biłem 2x2500 tyg. Polecam jak most to tylko z hcg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań FSH, LH, TSH, SHGB, progesteron, kortyzol

Następny temat

rozpiska cyklu npp + prop co ile jakie dawki jaki odblok

WHEY premium