SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZERWA + ODBLOK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
Od jakiegos roku robie cykl za cyklem. Przerwy miedzy cyklamu były minimalne, praktycznie cały czas brałem testosteron. Ponieważ efekty mam coraz bardziej mizerne postanowiłem zrobic sobie przerwę. Niestety nie mam pojecia ile powinna trwać, bo przecież przerwa równa okresowi brania (1 rok) zniweczy wszelkie wyniki osiągnięte podczas cyklów.
Mam 2 pytaniae do doswiadczonych "koksiarzy":
1.Czy przerwa 3-4 mce wystarczy?
2. Jak zrobic odblokowanie po tak długim cyklu? Ponieważ ostatnim dostawca testosteronu był omnadren, odbolk zacznę po 3 tyg. od ostatniego "strzału". do wykorzystania mam 48 tab clomidu. Planuję go użyć w nastepujacy sposób:
dni - 1,2: 6 tab
dzień - 3: 4 tab
dni - 4-14: 2 tab
dni - 15-25:1 tab
Proszę o ewentualne poprawki i sugestie, będę wdzieczny za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
postep jest taki ze jak zaczynam kolejny cykl to nie muse przez 3-4 tygodnie wracac do formy tylko od razu ide w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
JAK TE tWOJE CYKLE WYGLADALY ?

po zadnym sie nie odblokowales ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
nie ma znaczenia w sumie jak wyglądały. nie odblokowywałem sie między nimi, bo nie było takiej potrzeby, robiłem mostki z małej ilości teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakies skutki uboczne po tak dlugim stosowaniu zaistnialy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
mam powiekszoną lewą komorę serca, ale to w naszym sporcie standart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
po 3 miesiacach przerwy proponuje Ci zrobić badania zanim przystapisz do nastepnego cyklu
co do odbloku to proponuje jeszcze zaopatrzyć sie w hcg bo po takim cyklu bedzie niezbędne
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
powinienes isc do psychologa sportowego najpierw, twoje relacje maja znamiona wysokiego uzaleznienia, z ktorego jesli zejdziesz sam bez pertubacji natury psychicznej - bedziesz bohaterem i powinienes dostac tu megamoda

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
no bez kitu... poza tym okarz tu te cykle czy ten cykl jak wygladał wszyscy sa ciekawi

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
flex - hcg nie wspomaga odblokowania, wręcz przeciwnie. stymuluje jądra, dzieki czemu szybciej osiągną swoje rozmiary, ale blokuje przysadkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
FILONUS a Ty masz jeszcze wogole jądra
najpierw HCG potem Clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
wiec ile i jak zapodac hcg? a clomid dobrze rozpisałem? sugerujesz badania po 3 mcach. jakie badania? poziomu testosteronu?
co do jąder to rzeczywiscie jeszcze troche i mógłbym wystąpić w osobliwościach natury.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren vs anapolon

Następny temat

3 pytania o metce ... !!!

WHEY premium