SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 / Clenbuterol jaka przerwa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
Witam,
jestem ciekawy jaka nalezy zrobic przerwe pomiedzy braniem :
Winstrolu + Clenbuterol, a pozniej T3.
Jak wiadomo tak Clen jak i T3 negatywnie wplywaja na nasza tarczyce. Wiec zastanawiam sie jak dluga powinna byc przerwa miedzy braniem Clenu i T3.
clenubuterol systemem 2tyg ON 2tyg OFF i tabletki: 12344444433221 i tak bedzie zjedzonych 100 tab Clenu, w tyg bez Clenu dojdzie jakis spalacz , ale bez efedrynowy. Po jakim czasie powinna zregenerowac sie tarczyca.
Chodzi mi o regeneracje do takiego stopnia zeby mozna bylo zaczac brac T3.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
lepiej pomysl nad samym clenem z winkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
Clen + winko bedzie ale to jest 1 faza wycinki pozniej po przerwie na regeneracje tarczycy ma byc T3i wlasnie interesuje mniejak dluga powinna byc ta przerwa na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
t3 po clenie mozesz brac smialo choc nie wiem po co.. polecisz z wszystkiego.. sadla.. miesa.. sily.. twardosci.. i.. dobrego samopoczucia, daj spokoj z t3, sam clen to na tyle doskonaly spalacz, ze nie trzeba juz nic wiecej procz zaangazowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
dokladnej odpowiedzi nie uzyskasz bo tu z t3 eksperymentowalo malo osob, bez jakichkolwiek badan nie okreslisz stanu tarczycy przed i po, wiec nie okreslisz kiedy sie w pelni zregenerowala.
latem bralem clen+t3 w malych cyklach po 7-10 dni i tyle samo przerwy na samej kofeinie. clen do 120mcg, t3 do 100mcg. do tego stale duzo jodu. efekty jak dla mnie ciekawe, z dieta i aerobami zyly szybko powylazily.
side'y minimalne, dzieki krotkim okresom na cytomelu nie mialem napadow na zarcie, psycha tez ok, ale to chyba dzieki efektom.
poszukaj na forum, Kazam kiedys pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
Dzieki za odpowiedzi.
Art Kazama czytalem.
Mysle ze tez pojade takie krotki 10dniowe cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 148
czesc wam. mam na imie ustyna. pisze pierwszy raz na forum. mam pytanko- czy T3 jest faktycznie takmocnym spalaczem?? chcialabym w niego zainwestowac- ale duzo kosztuje i chcialabym sie dowiedziec czy jest wart swojej ceny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wybierasz sie na zawody fitness? Jak nie to zapomnij i odwiedz dzial "odzywianie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklon połączony z HST

Następny temat

Boldenon + Meta

WHEY premium