SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przejedzenie na cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
mam problem jestem w 3 tygodniu cyklu metki no i dopadl mnie pewien problem, w miejsce dotychczasowego ssania pojawila sie dzis sytosc i totalny brak apetytu... czyzby przjedzenie? bo do tej pory zrobil ok 7kg pochlaniajac dziennie olbrzymie ilosci pozywienia, czy to mzoe byc chwilowa niestrawnosc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Kup sobie cos w aptece na łaknienie tylko nie dibencozide

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-08-07 16:34:52

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2333
7kg w 3 tygodnie to nieźle
Pewno osiagne podobny wynik bo jak narazie po tygodniu przytyłem 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zalezy od pogody moim zdaniem bo od jakiegos czasu tez moj kolega ma problem z jedzeniem a bierze metke i suste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Co Ty jadles ze w 3 tygodnie przytyles 7 kg?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
nie w 3 tylko w 17 dni...
moj jadlospis tak z grubsza
Serek Wiejski 500 g, 4 bulki grahamki, 3 kostki twarogi chudego 250 g, 3 puszki tunczyka, 3 woreczki ryzu, 150-200 g platkow owsianych, 50 g rodzynek, piers z kurczaka 200-400 g, jajka (4-5) i tak ze 3-4 shake bialkowe dziennie :) dobre co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
kozak. A ile mniejwiecej fetu Ci przyszlo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
za duzo twarogu
co za duzo to niezdrowo ,uwazaj na stawy

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
wiesz, szczerze powiem ze nie wiem... ale troche tego jest, zauwazam ze oponka sie pojawila, ale poki co nie musze zmieniac spodni miescze sie w te same czyli tragedii nie ma... a jesli chodzi o reszta to jestem bardzo zadowolony..tak, wiem zaraz co niektorzuy zaczna mi tu kwekac o retencji wody ale zabezpieczylem sie i juz mam taki organizm ze ladnie mase lapie, na 4 tyg winku 30 mg ed zrobilem chyba ok 8 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2858
lze jak pies, napewno wrzucal 4kg paszy dla swin ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Łze jak pies - odchudzal sie - odwodnil i od razu przyladowal bulkera. Wyszlo mu: +7kg - z czego +4kg z powrotem po odwodnieniu, +2,5kg masy w postaci glikogenu w watrobie i miesniach - zostaje 0,5kg masy - nowo zdobytej - jak na 17 dni niezle.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dht ocb?

Następny temat

winko z czym?

WHEY premium