SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na cyklu..??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qmpel jest w 6 tygodniu cyklu tescia z deca i z tego co wiem to zapodal juz sobie 15 tescia z deczka no ostatnio mu pekla guma!!Pytal sie mnie czy jest po tym teraz plodny??Ja nie mam pojecia jak jest z testosteronem??Jak jest zablokowany to jest bezplodny.??Dzieki za info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Jesli laska miala dni plodne to niedlugo odpowiedz poznacie...

Jak widac nie zawsze dobrze jest miec duzego ch..... Pekla guma-zostal stres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





nie rycz mała nie rycz ja znam twoje numery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
z tego co wiem nandrolon powodoje bezplodnosc.... tylko od ilu tygodni juz jest na dece?
Ale i tak proponoje wizyte u ginekologa.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
Powinien byc poblokowany a co za tym idzie juz bezpłodny oczywiście czasowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Androbolic(boldenon)pare pytan

Następny temat

rozpiasac cykl

WHEY premium