SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o pomoc - co zmienic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze bardzo o pomoc w dopracowaniu mojej suplementacji (i treningu)

moje zdjecia:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108089
moj trening:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108090


moje podstawowe pytania: czy cos dolozyc lub z czegos zrezygnowac w przedstawionej ponizej suplementacji? czy zmienic dawki? w jakie aminokwasy zainwestowac, jak juz wroce do Polski?


jestem w tej chwili na serii treningow na mase (6-8 tyg. jazda na mase; 2-4 tyg. lekka przerwa i tak w koleczko)

czerwiec-lipiec bralem tylko Creatine Serum Xtra Adventage [kreatyne w plynie] wedlug zalecanych dawek (5ml podczas treningu)

sierpien - bez suplementacji

teraz wrzesien-pazdziernik:
>biore ta sama kreatyne (ale - wyczailem, ze jeszcze lepiej sie wchlania, jesli trzyma sie ja przez minute pod jezykiem i dopiero potem polyka - no i zwiekszylem dawke do 7ml - troche wydaje mi sie, ze za malo tej kreatyny w niej jest [mimo, ze dzialalo rewelacyjnie poprzednio], ze o glutaminie nie wspomne, ktorej tu dali chyba tylko sladowo, ale nie wiem)
>dolozylem sobie tez aminokwasow:
rano i w poludnie po dwie porcje (po ok 96g) proteinek firmy GlycerLean "designer whey protein" a po treningu 2 porcje (jakies 60g) mieszanki Muscletech'a
>dodatkowo zaryzykowalem z ecdysteronem z Syntraxa (syntrabol - ampulki po 200 mg Isoinokosterone) - dawkowalem po jednej do posilku 3x dziennie, ale zwiekszylem teraz do 2 ampulek 3x dziennie - nie wiem czy i co to w ogole daje, bo na stronach amerykanskich to same czary opisuja i w sumie nic konkretnego, takze tez jakby ktos jakies doswiadczenia wczesniejsze mial i sie podzielil, byloby milo

to tyle - jak wroce do Polski za pare tygodni, to bede mial 4 tyg przerwy i znowu zaczynam jazde na tej samej kreatynie i na kupionych w Polsce aminokwasach (ewentualnie czekam na jakies sugestie, co zmienic)

z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam


jak trening - to tylko do potu, bolu i krwi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze to odswiezyc, bo niebezpiecznie zjezdza na w dol, a nikt mi jeszcze nie dal odpowiedzi na w sumie chyba proste pytania... a jak sie nie chce nikomu, to chociazby ktos kiwnal glowa i rzekl, ze jest git, to bym sie nie przejmowal tyle


jak trening - to tylko do potu, bolu i krwi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Poczekaj na Bulla i Vlada - oni znaja te amerykanskie suple

Zajrzyj do mojego zestawienia o Bcaa - moze skorzystasz

Tanie BCAA`s:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107664

Jaki Gainer ? :
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107831

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
Nie zawsze to co z zachodu jest najlepsze.
Nie zawsze to co z zachodu sprawdza się w naszym kraju.
Dajmy za przykład takie HMB-na zachodzie krytykowane bez przerwy,a u nas...
Amerykańce w.upcają macDonaldsy.Dziwi mnie wasze całkowite 'oddanie'-klapki na oczach i do Ameryczki hehe powodzenia
buahah


"Gwałt jest niemożliwy-kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej od mężczyzny z opuszczonymi spodniami"

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki megon - poczekam na ich opinie - jak mozesz im dac znac jakis/ kiedys, to byloby cool

a co do Ciebie ozyr, to ja nie kupuje supli ze wzgledu na kraj pochodzenia, ale na sklad i oddzialywanie

ale bez sensu zaglebiac sie w zbedne i bezproduktywne dyskusje


jak trening - to tylko do potu, bolu i krwi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
Nad drzwiami swojego wiejskiego domu Horacy powiesił podkowę, która jakoby przynosi szczęście. Jeden z gości zapytał zdziwiony:
- Czyżby pan, taki wielki uczony, wierzył, że podkowa przynosi szczęście?
- Nie - odpowiedział Bohr - ale powiedziano mi, że podkowa przynosi szczęście także tym, którzy w to nie wierzą.

Tak jest również z HMB--czy tego chcesz czy nie,ono i tak działa!!!!!!!!!


"Kto żyje ze zwalczania wroga, zainteresowany jest tym, by wróg istniał jak najdłużej"

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ozor, ze na Twoja podswiadomosc wyjatkowo intensywnie dziala HMB - robisz w reklamie, albo co? bo kompletnie nie jarze jaki Twoje teksty maja zwiazek z moim postem... no chyba, ze chcesz mnie na swoj wysublimowany sposob uswiadomic, ze moge sobie jeszcze do mojego zestawiku dodac HMB - nie glupi pomysl nawet - ale pewnie Cie zaskocze, jesli stwierdze, ze mialem okazje juz o tym wczesniej myslec...


jak trening - to tylko do potu, bolu i krwi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Pierwsza informacja - kreatyna serum w płynie to dno i strata pieniędzy... flawony są spoko sam je stosuję.... ale łączę Proxylon z Syntrabolem, niezły jest też EcDybol Pinnacle i SAN Metoxybol - cudów się na tym nie osiągnie, ale efekt jest...tylko trzeba stosować maxymalne dawki zalecane przez producenta

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki vlad - jestem Twoim dluznikiem - szczegolnie jesli chodzi o te dodatki do syntrabolu (kupilem go, bo nie oddzialuje na hormony, wiec chcialem sprobowac co to da)

a co do kreatyny - to poczytalem o niej sporo krytyki tutaj na forum (stare posty), ze niby sie w kreatynine tranformuje i wcale nie jest taka stabilna jak podaje producent - i ze efektow nie przynosi porzadanych, ale:
1.sa rozne jej rodzaje i w starych postach ktos chcial upchnac komus creatine "ATP" ;), ktory sie faktycznie nie nadaje do budowania masy, bo nie do tego sluzy
2.czerwiec/lipiec na jednej buteleczce creatine serum "Xtra Aventage" pojechalem do przodu 9kg z czego mi po miesiacu bez zadnych supli tylko 1 kg zjechal - takze mysle, ze swoje robi, chociaz glutaminy mozna by do niej nieco dolozyc

dzieki raz jeszcze za pomoc

pozdrawiam


jak trening - to tylko do potu, bolu i krwi !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest gainer

Następny temat

Anabolizer

WHEY premium