SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc do tych co nie jedlo zjedli %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
Witam, mam taką sytuację, że przez najbliższy miesiąc będę się rzeźbił przy pomocy Scorcha (żeby doprowadzić się trochę do ładu zrzucając wierzchnią warstwę tłuszczu ), przez kolejny miesiąc chcę poprawić gęstość, definicję, ubić trochę mięsień, uwidocznić żyłki, może złapać ze 2kg suchej masy i potem trzeci miesiąc przeprowadzić ostateczną redukcję z Jet Fuelem.

I tu się pojawia moja prośba - jaki produkt polecilibyście na ten środkowy miesiąc, myślałem głównie nad stackiem kreatynowym, gdzie rozważałem:
Clout, Horse Power, Xpand Xtreme Pump, Green Magnitude.

Ale biorąc pod uwagę, że centralnie przed Scorchem skończyłem cykl na NO Shotgun + TCM to nie wiem czy jest sens ładować kreatynę po zaledwie 4 tygodniach przerwy od niej.

Z drugiej strony ponieważ celem tego cyklu nie jest typowa masa, tylko poprawa tych wszystkich cech sylwetki, które wypisałem wyżej
to rozważałem też użycie Animal Staka (teraz cena jest znośna a słyszałem, że fajnie właśnie m. in. żyłki odsłania).
A może Body Octane? Co najlepiej pomoże mi osiągnąć cel?

Micha jest, węgle pod kontrolą, trening siłowy i do tego hiit.

Hmm chyba trochę namotałem ale mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi i doradzicie mi jakiś dobry produkt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
podbijam... a może lepiej sprawdzi się BSN Axis-HT?
Świetne opinie zbiera właśnie pod kątem takiego działania o jakie mi chodzi, tylko, że teraz po przecenach Animala to ten Axis jest sporo droższy niż Stak czy M-Stak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
czy jest jakis konkretny powod dlaczego nikt nie odpowiada?
chodzi o ankiete? czy poprostu nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
raczej ciżko odpowiedziec co na kogo jak działa zainwestuj w bcaa dodaj white floda przed treningiem jak nie chcesz krety m-stak ma średnie opinie wolałbym axi

Zmieniony przez - mc4 w dniu 2010-04-15 23:51:37

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
wlasnie nie chodzi mi o typowy dopalacz przedtreningowy dlatego bardziej rozwazam miedzy STAKIEM (raczej nie M-stakiem) a tym Axis-HT... mozecie jakies inne produkty z takiej kategorii polecic?
czyli kompletne formuly mocno podnoszace poziom testa ale nie z ph i nie zwykle tribulusy...

a i wogole dzieki za odp

Zmieniony przez - faceOFmeth w dniu 2010-04-16 12:18:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JetFuel ilosc yohimbiny

Następny temat

MASS MUTATION 6,8kg-Jadł ktoś????

Wiecej