SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop balkana -nie mogę siąść na tyłku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
hej
w piątek przeszedłem z testovisa na propa z balkana.Tak mnie dupsko boli że nie mogę siąśc na tyłku i chodzić.Dziś wypada mi trening nóg i raczej nie dam rady zrobić siadów
wiem że krótkie estry tak bolą ,bo nie raz tu czytałem.Co zrobić,żeby kakoś wrócić do sprawności??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
rób normalnie trening jak nałożysz ciężaru to nie czuć bólu,przerabiałem to wielokrotnie,a co do zastrzyków to zmień miejsce iniekcji,ja miałem np tak,że wbijając 3ml enana w udo czułem ból po iniekcji,przeszedłem na tricepsy i zero dyskomfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
może racja,spróbóje to rozchodzić .Mam paranoje związane z zapaleniami i ropieniami ,bo raz mało brakowało i bym miał cięty bark po winku z juroxa za małolata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nic nie będzie,kiedyś mi wyebało wielką gule na nodze po suscie fenixa,ale po 1,5 tyg.sama zeszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
musisz być twardy a nie miękkim :) proponuje dobrą rozgrzewkę i bez problemu rób nogi :) ale po treningu to Ja Ci nic nie poradzę jak będzie jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
zapodaj jakąs masc troche bedzie lepiej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
prop jak to prop...
boli = działa

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
testovis nie bolał
a tak wogóle to jaką maść polecacie?? bo chyba w jakiś nerw trafiłem ,bo ****a na dupie nie mogę siedzieć a właśnie siedze w PKSie na lewym półdupku.jade dopiero 15 min a już mnie *** szczela

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2010-12-05 16:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozmasuj miejsce przed iniekcja. powinno pomoc.
i sproboj miejsce zamienic na uda/bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
karei nie zawsze gdy boli to znaczyc ma ze srodek ma działac jak nalezy...
jezeli chodzi o masc idz do apteki tam jest wielki wybór a jak nie wiesz co to babka ci doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
i sproboj miejsce zamienic na uda/bark

Koniecznie bark!!! tam nawet nie poczujesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Oceny Cykl

Następny temat

sam massdrol wystarczy ?

WHEY premium