SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie! nie moge spalic tkanki tluszczowej na brzuchu!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hi
Pomozcie mi jaka mam sobie ulozyc diete na spalenie tluszczu na brzuchu. Przez poltora roku bylam chora na bulimie, na szczecie mam to za soba przy pomocy przyjaciol i terapeuty. Wszedzie jestem szczupla (nawet za szczupla, szczegolnie spadl mi biust) z wyiatkiem talii, mam na brzuchu zbedne poklady tluszczu. Wiem ze pod tluszczykiem mam zbudowane miesnie bo pomimo choroby cwiczylam systematycznie ale niestety na dzie dzisiejszy nie mozna ich zobaczyc.Nie jem wogole slodyczy i owocow. Od kilku dni jestem na diecie tluszczowej, czyli zwiekrzona ilosc bialka i tluszcze i prawie zero weglowodanow. Do tego cwicze regularnie 3 razy w tygodniu na czczo:rowerek , brzuszki i sztengielki ponad dobra godzine. wydaje mi sie ze moj obwod talii niestety sie zwiekrzyl a nie zmniejszyl. Prosze pomozcie mi bo boje sie ze jak przytyje to moja choroba moze mi wrocic i juz boje sie ze drugi raz z tego nie wyjde.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Cześć Kanada, troche Cie nie było ;]

To zdecydowanie nie dział dla Ciebie.. ciągnij może dyskusje tam:

https://www.sfd.pl/temat55498/strona1/

Na pewno chłopaki pomogą.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki .Przez pomylke umiescilam swoj artykol w zlym dziale. Uciekam z nim do dzialu odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zmykaj do fitness'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o.k
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co radzicie!!!!

Następny temat

Proponicum+Superanabolon+Winko do Znawców

WHEY premium