SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop/cypio/bold 12-16 tygodni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
podbijam bo mi sie plany troche pozmienialy, planuje zmienic troche cykl, bolda usuwam, co powiecie o tym,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
1-6 prop 100 e2d
1-16 cypionat dawka wyjdize 700 na week, a bede bil 400 e4d, co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Może daj metke na kick. Skrobnij mi na priv ile dales za zabawki z . Z labu będziesz zadowolony .

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-04-17 20:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Czemu bolda odpuszczasz? Jestes pewny ze lipa i dlatego? Czy inna sprawa? Sam tesc moze byc, prop na start 3 tyg wystarczy, max 4, po 3-4 tyg cypio sie juz rozkreci. Koncz dlugim estrem. W 8-10 tyg mozesz wbic troche hcg, zobaczysz jak z jajami bedzie. Tylko nie duzo, duze dawki hcg moga bardziej zaszkodzic niz pomoc, jak wszystko w nadmiarze.

Ja bym dodal winko do tego cyklu, po powiedzmy 10 tyg masy wejdziesz na winko, dolozysz aero, obetniesz lekko kalorie i gestosc powinna sie dobra zrobic miesnia. Zalezy co jest twoim celem.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-17 20:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
bolda odpuszczam ze wzgledow finansowych, nei dam rady, flakon mnie wyjdzie 170, flakonow musze miec chyba 5-6, nie dam po prostu rady, zycie, propa z alchemii wezme, mysle ze na 4-5 tygodni starczy, Nacjol czytasz mi w myslach z tym winkiem tylko nie jestem pewien kiedy go dodac, powiedzmy ze tego cypka podciagne do 1-20 to kiedy winko dac? aero bedzie co kazdy trening od poczatku po treningu minimum 30min, 4x week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
a moim celem jest nawet taka sama waga ale na wiekszej zylce, nie walcze o kg na wadze bo to bym mogl szybko zrobic, liczy sie jakosc nawet w tej samej wadze, moge nawet dietke rozpisac Nacjol jezeli jestes w stanie rzucic na nia oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wszystko zależy od Ciebie i Twojej diety. Czemu tak długi ten cykl chcesz robić? Nie, żebym negował , iż na cypku żyły nie zrobisz bo teść to teść, ale być może łatwiej będzie Ci zrobić taki recomp na prop+wino? Chyba, że nie chcesz się kuć e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Drogiego tego bolda masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
j/w. W tej cenie to "prawdziwego" bolda w ampach dobrej firmy moze bys nawet dostal.

Jesli zalezy ci na "utwardzeniu" miesnia i utracie tluszczu to dobrze kombinujesz, rozpisz ta diete i zobaczy sie. Do aero poza saa jako antykatabolik warto dac BCAA i/lub glutamine. Jak cwiczysz 4 x w tyg to po nogach mozesz aero odpuscic i dac 3 x w tyg na poczatek, bedzie dobrze szlo to nie zwiekszasz na 4 x czy wiecej.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-18 07:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
dieta bedzie wygladala nastepujaco

1 posiłek 100g pł owsianych + 5jajek calych,
2-5 posilek 200g piersi z kurczaka + 100g ryzu basmati lub zwyklego bialego,
6 posilek 250g twarogu + migdaly, ewentualnie zamieniane na rybe 200g

to jest na treningowe, w nietreningowe jezeli nie bede robil aero na czczo to bedzie o 100g ryzu mniej, jezeli bedzie aero to bedzie tak samo ze wszystkim jak w dni treningowe, do wszystkiego gluta, bcaa, zma, vit c, beta alanina arginina, daa, bialko po treningu w dni treningowe i carbo, co o tym sadzisz Nacjol? co dodac a co usunac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5000

Następny temat

Cykl Trenbolon

WHEY premium