SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkty z biedronki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
przynajmniej placebo działa

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
napój sojowy czekoladowy 4 zł/litr ma dobre wartosci odzywcze, próbował ktoś?

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie warto sobie zawracac glowy sojowymi wytworami.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
w biedronce wszystkie produkty są ok sam tam się zaopatruje poza tym bardzo rygorystycznie trzymają się dat ważności na mięsach więc towar jest świerzy
a soja nie dla mężczyzn podobno zmniejsza męskie hormony a lepiej nie ryzykować:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22648
Biedronka dba o jakość swoich produktów. Zakład w którym pracuje jest dostawcą mięsa do biedronki, kontrole są 2 razy w tygodniu przypieprzają się do byle czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 715
piers z kuraka polecam z inter marche, o 2-3 zl taniej niz w biedronce

Nie umrzesz za mnie więc nie mów mi jak mam żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Akurat w biedronce w powornaniu z innymi tego typu sklepami mozna kupic prawie wszystkie zalecane zrodla skladnikow odzywczych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja również większosc produktów kupuje w biedronce

a jak juz tak o biedronce to ostatnio tam kupiłem olej z pestek winogron bo była dobra cena, tylko nie wiem jaka jakośc tego oleju? moze ktoś cos na ten temat wie
juz za bardzo firmy nie pamietam ale coś na F chyba FIRWAY czy cos podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
przempek a robicie tam tez kielbasy dostepne w Biedronce, czy to inny zaklad? Jesli wy je robicie, to polecasz je, czy odradzasz? Chodzi mi glownie o ta cienka podsuszana - chyba Mysliwska - powstaje chyba z 150g miesa na 100g wyrobu. Jest bardzo smaczna, tylko martwi mnie co czai sie w srodku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
W biedro makaron durum można dostać za grosze :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą ciała

Następny temat

Dieta na masę do poprawy

WHEY premium