SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z redukcją- pomoc przy diecie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

bdzie wieczorem

Wiek

26

Waga

85

Wzrost

185

Staż treningowy

4 miesiące

Obwód pasa

94

Obwód klatki piersiowej

110

Obwód uda

62

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłka + cardio

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

raczej dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia + cardio

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

33%B, 33%W, 33%T

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

JW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
Witam. niedawno zakładałem temat w dziele odchudzanie ale tam chyba mało kto zagląda bo nikt nie był w stanie mi pomóc... (https://www.sfd.pl/problemy_z_redukcją-t1086976.html)

Więc postanowiłem zacząć od nowa tutaj.
Z redukcją borykam się od kwietnia i zaczynałem od 2800 kcal a potem stopniowo schodziłem, aż w sierpniu jechałem na ok 1900-2000 kcal ale efekty wciąż wydawały mi się słabe - z 91 kg na 85 obecnie

Obecnie moje zapotrzebowanie to ok 3300 Kcal
Ułożyłem jadłospis na 2600 kcal ale brakuje mi jeszcze z 300 kcal i nie wiem co dołożyć, ze względu na to, że mam dużą tendencję do tycia i wydaje mi się, że jak podbije węglami to nie wyjdzie mi to na dobre.

I teraz pytania do was- co wrzucić aby podbić Kcal i czy w ogóle ten mój jadłospis ma jako takie ręce i nogi...

Moja aktywność fizyczna to praca 6 dni w tygodniu polegająca na siedzeniu na dupie i nic nie robieniu, ale po pracy 3 dni w tygodniu siłownia + cardio po siłowym i w dnt 2x cardio po ok 50 minut

wieczorem po treningu wrzucę fotki z przed i obecnego stanu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Nie łam się :) ja tez redukcje mam od podobnego okresu co ty ( 29.03) i też straciłem 6-7kg tylko :)
Dodam że mam też podobny przedzial kaloryczny bo do utrzymania mialem 3300 na poczatku a teraz jest 2970 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
absolutnie się nie łamię, raczej jest to lekkie rozczarowanie, bo szczerze mówiąc z takim zapałem i zaangażowaniem jak się do tego zabrałem, to liczyłem na te 2kg na miesiąc. Zanim założyłem dzisiaj temat, to widziałem właśnie, że u kogoś tam się udzielałeś w temacie i też pisałeś, że w 4 mce zgubiłeś tylko te 6kg i z ciekawości zajrzałem na twój profil i u Ciebie to wygląda super w porównaniu do mojej sylwetki. Ty jesteś już prawie na tzw docince i wtedy pewnie jeszcze trudniej zrzucić te kilogramy... a u mnie po tych ponad 4 miesiącach jest jak u ciebie na początku redu :p
Za chwile dodam jakieś foty, tylko odpale painta :D


Zmieniony przez - Robson1989 w dniu 2015-09-14 19:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
pierwsze dwa zdjęcia z wakacji 2014- mielno- niszczy każdego haha wtedy moja waga wynosiła jakieś 94 KG
kolejne już z minionej soboty













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
i jeszcze jedno z moją biedną napinką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
obecnie wracasz z redu czy jak?
wrzuc tluste mieso i po klopocie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
planuje cały czas ciągnąć redu przynajmniej do końca października żeby jeszcze z tego fatu zjechać, którego jak widać sporo jescze siedzi, ale doszedem do wniosku, że w sierpniu jak jechałem an tych 2000 kcal to spadła mi siła i obwody np w bicku i temu podbijam kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
czyli podbić tłuszczami? ale z tym tłustym mięsem to będzie ciężko, bo żarcie mam możliwość zrobić sobie tylko na rano i to już na cały dzień, więc zostaję przy kurczaku, którego i tak w tygodniu wymieniam też na wołowinke i indyka, a ryż na makaron
Zamiast tego tłustego mięsa mogę np dobić masłem orzechowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie.
maslo orzechowe ma slabe proporcje tluszczow,
mozesz zjesc ale nie taka ilosc.
nie mozesz przygotowac posilkow wieczorem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
wieczorem już się nie chce siedzieć w kuchni, z pracy wracam po 18, trening do ok 20 potem trzeba się nażreć, ogarnąć, odpocząć i potem jeszcze przygotować szybką kolacje i dodatkowe spędzenie godziny w kuchni na przygotowanie posiłków na drugi dzień nie wchodzi w rachubę, bo teraz już mam tylko chwile dla siebie wieczorem, a tak to już w ogóle straciłbym czas dla siebie, a co za tym idzie pewnie szybko bym się zniechęcił do tego wszystkiego nie mogąc pozwolić sobie na chwile relaksu

wrzucę troche tego masełka i podbije też troche węglami i po modyfikacjach wrzucę zrzut do oceny


Zmieniony przez - Robson1989 w dniu 2015-09-15 14:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
Więc tak, zwiększyłem ilość owsianych na śniadanie i dodałem troche rodzynek + 25g masła orzechowego
i proszę o rzetelną ocenę tego jadłospisu (to nie jest jedyny jadłospis na którym jadę cały czas- często zmieniam kure na wołowinę, indyka, ryż na makaron, makrele na jajka, warzywa też są tylko przykładowe wrzucone, a często jem inne ale w takich samych ilościach)
Jedyny posiłek który jest u mnie niezmienny jest to śniadanie, które bardzo mi odpowiada bo jest szybkie w przygotowaniu :p



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki silowni, jakies wspomogacze?

Następny temat

Dieta i tłuszcze

WHEY premium