SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z chudnięciem :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6199

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
marta223
nie było tematu pomyliłam forum. Mądre jesteście, bo jesteście wszystkie szczupłe i wysportowane. znajdę specjalistę i postaram się udowodnić że u zdrowego człowieka odłożenie aż takiej ilości tłuszczu w jeden tydzień nie jest normalne. A póki co dzięki za rady. Zapewne pomogłyście bardzo

Zmieniony przez - marta223 w dniu 2014-01-03 17:32:41


No to może zanim nasz opuścisz przeczytasz dziennik Shrimp? Proponuję od tego pierwszego - może jej ciężka praca i rezultaty coś Ci udowodnią. Zresztą - ja sama zaczynałam z biodrami 112 cm, więc Twoja uwaga jest nie trafna. Wodę tez jestem w stanie zgromadzić w jeden dzień i mieć nawet 3-4kg więcej.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-01-03 17:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
skąd przekonanie, że to tłuszcz nie woda? masz jakieś magiczne przyrządy do zmierzenia tego? podziel się, przydało by mi się takie cudo. Tak, najłatwiej wmawiać sobie, że jest to nienormalne i nadludzkie zjawisko, niż prosto w oczy sobie przyznać, że wpiernicza się syfy? Bo najłatwiej zrzucić winę na coś, niż wprost się przyznać do swojego błędu. Typowe zjawisko. A jak wciąż szukasz odpowiedzi jak to z powietrza biorą się centymetry w obwodach, to masz rację udaj się o lekarza bo to nie normalne, my lekarzami nie jesteśmy.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę , ocena

Następny temat

Bo początki są najtrudniejsze ;))

WHEY premium