SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z chudnięciem :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6200

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ponownie. muszę napisać o tym bo chyba sama nie wierzę :(. Co prawda nie warzyłam się po świętach ale za to zmierzylam i powiedzcie mi jak to jest możliwe, że w ciągu tygodnia przybyło mi w talii 5 cm a w udzie 3 cm. :(((( masakra jakaś :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nie wiemy, ty doskonale wiesz co jadłaś i czy coś robiłaś, nie wróżymy z kuli i nie powiemy ci czemu

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owszem odpuściłam sobie troszkę, ale znowu nie aż tak bardzo. Słodkie bardzo mało, chleba nie jadłam w ogóle i no i na noc też nie. A jest to w ogóle możliwe, że przez tydzień czasu odłoży się aż taka ilość tłuszczu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyja to wina?

T-W-O-J-A tylko i wyłącznie.

Trzeba było MYŚLEĆ, kiedy skakało się z jednej głupawej dietki na drugą.

Ciało nie zapomni NIGDY. Nie miałaś do niego krzty szacunku, to teraz ponieś tego konsekwencje.

Twoje komórki tłuszczowe są jak puste garnki, baaa... Kotły, które wypełnią się po brzegi, kiedy tylko zaczniesz wlewać w nie syf
Gdybyś odchudzała się mądrze, owe komórki byłyby jak zasuszone figi - długo trzeba byłoby je moczyć w takiej cieczy, zeby napuchły do rozmiarów wielkich ropuch.

tak, dopóki nie nie doprowadzisz się do porządku, będziesz tyła jak balon od każdej takiej kilkusekundowej przyjemności oralnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak zalogowałam się na forum z nadzieją na zdobycie większej wiedzy na temat całego odchudzania. Na pewno takie słowa nie pomagają, wręcz przeciwnie bym powiedziała. wiem, że o wiele jesteście mądrzejsze dlatego chciałam pomocy ale chyba się pomyliłam a na zapytanie czy to możliwe, że w tak krótkim czasie można złapać aż tyle tłuszczu, bo trochę mi się wydaje to niemożliwe otrzymałam odpowiedź "tak to Twoja wina i tylko Twoja wina i takie tam" dzięki za pomoc i wyczerpującą odpowiedź!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
A co Tobą bardziej wstrząsnęłoby - taka realna informacja, czy "głaskanie po głowie". Jeśli masz się opamiętać, to chyba raczej to pierwsze, prawda? Odpowiedź, dlaczego tak się stało - masz post wyżej. Powinnaś raczej docenić szczerość, podziękować za motywacyjnego "kopa w du..." i wziąć się do roboty.
Powodzenia (szczere, jakby co).

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-01-03 15:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę że bardziej wpłynęłaby odpowiedz na zadane pytanie i wyjaśnienie jak to się dzieje w organizmie ze w tak szybkim tempie odkłada się tłuszcz. Ale ok pytania nie było a ja doskonale zdaję sobie sprawę że wina jest moja o ile nie ma to związku z tym, że rzuciłam palenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Martucca przecież wyjaśniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No właśnie.
Pozwól, że wskażę owo wyjaśnienie:

Martucca
.
...
Twoje komórki tłuszczowe są jak puste garnki, baaa... Kotły, które wypełnią się po brzegi, kiedy tylko zaczniesz wlewać w nie syf
Gdybyś odchudzała się mądrze, owe komórki byłyby jak zasuszone figi - długo trzeba byłoby je moczyć w takiej cieczy, zeby napuchły do rozmiarów wielkich ropuch.

tak, dopóki nie nie doprowadzisz się do porządku, będziesz tyła jak balon od każdej takiej kilkusekundowej przyjemności oralnej.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-01-03 17:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie było tematu pomyliłam forum. Mądre jesteście, bo jesteście wszystkie szczupłe i wysportowane. znajdę specjalistę i postaram się udowodnić że u zdrowego człowieka odłożenie aż takiej ilości tłuszczu w jeden tydzień nie jest normalne. A póki co dzięki za rady. Zapewne pomogłyście bardzo

Zmieniony przez - marta223 w dniu 2014-01-03 17:32:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę , ocena

Następny temat

Bo początki są najtrudniejsze ;))

WHEY premium