SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z aerobami na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
Witam.
Mam maly problem dotyczacy robienia aerobow na cyklu.
Od początku roku redukuje(prop,tren, t3) na poczatku szlo ekstra, robilem aeroby 4x tydzien po 45 minut, nie bylo zadnych problemow, fat lecial ladnie, od tygodnie okropnie bolą mnie nogi, wrecz ledwo chodze, a bieganie przez 10 minut to katorga.
Zrobilem 3 dni wolnego zupelnie od silowni, ale nic to nie dalo, dzis bylo to samo.

Myslalem zeby zupelnie odpuscic aero na tydzien albo dluzej, ale troche szkoda towaru tym bardziej ze wlasnie podbilem dawke t3.

Co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
tez mialem problemy nogami, a dokladnie piszczelami, przy bieganiu 4x w tyg przy wadze ~98-100kg. pomagaly 2 tyg przerwy od biegania (zamiast tego dawalem basen 2x+ czasem 1x rower zeby nie wypasc z formy) . co do chodzenia na biezni zamiast biegania- to nie pomagalo, piszczele tak samo bolaly po kilku min, ze wytrzymac sie nie dalo. dlatego najlepiej calkowicie odpuscic bieganie/chodzenie pod gore na jakis czas . diete dokladnie przypilnujesz i roznicy duzej nie zauwazysz jesli chodzi o palenie fatu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
a co cię boli piszczele? jak biegałeś na bieżni spróbuj rowerek pokombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
norma rowerek powinin być dobrym rozwiązaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
nie lubie rowerka no i jest znacznie mniej wydatny niz bieganie, ale jak nie ma innej opcjo to sie zmusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja nie lubię zimy,ale co mam poradzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
nie wychodzić z domu w ogole,
a tak swoja droga to ja tez nienawidze zimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
retencja i dlatego sa takie efekty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
sproboj odpuscic na tydzien aeroby, organizm i tak rozpedzony wiec bez aero z dobra miska tez poleci, po tyg sproboj znow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6129
to nic nie da ja mam zawsze tak samo dlatego pierw orbi 30min potem bieg 10min i ledwo do domu dobiegam tak piszczele puchna wina testy

Zmieniony przez - tomekkk w dniu 2014-01-24 16:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
teścia leci 50mg e2d wiec symboliczna ilosc, mysle ze za duzo aerobow dalem od poczatku, organizm nie byl przyzwyczajony do tego jak najpierw w ogole nie biegalem a teraz narzucilem mu dosc duze tempo, odpuszcze na tydzien i sprobuje od nowa, na razie bede robil po prostu dluzsze i bardziej intensywne treningi silowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
jeśli naprawde robiłeś 4xweek po 45min przez 3 tyg to już powinieneś się przyzwyczaić, spróbuj chód na speed 6km i 10% wznos 15min po tym dajesz bieg na 10km przez 5min i tak 3x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenbolon a nerki

Następny temat

Winstrol + Testosteron

WHEY premium