SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z estro na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
1. WIEK: 29
2. WAGA: 75
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 480
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: leci obecnie 100 test propa i 100 masteronu prop e2d, do tego HCG 250 e3d
8. TRENING: 5d w ciągu tygodnia
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3200
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
Leci test i mastera prop 100 e2d, HCG 250 e3d.
Witam mam problem z estro, najpierw ktoś mi doradził brać 0.5 tabsa anastrazolu co pięć dni i zrobić po miesiącu badania. Jak zrobiłem badania to się okazało, że estro mam zbite do zera. Potem mi napisał żebym całkowicie przestał brać anastrazol i po miesiącu zrobił badania. I bez brania anastrazolu po miesiącu estro wyszło 99 przy normie 11-44. Ponownie kazał mi zarzucić pół tabletki anastrazolu i cztery dni po wzięciu zrobiłem badanie estro i wyszło 12,43. Do tego strzelanie w stawach wróciło tak jak to miało miejsce gdy miałem zbite estro do zera. Jest dla mojego przypadku opcja tak *wyregulowania* estro aby było lekko ponad normę a nie przekroczone o jeden raz?
Prolka w normie


Zmieniony przez - CzarciO w dniu 2023-01-13 17:32:05

Zmieniony przez - CzarciO w dniu 2023-01-13 17:38:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668854
cykl prop master do masy? chyba rozpisał ci to ten sam idi.ota co ari w tej ilosci do tej ilosci testa
daj exe zamiast ari 0.5 tabsa dwa razy wtyg powinno być plus minus ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Ja od początku koksowania wale ari. U mnie przy 250mg testa e4d wlatuje 1/4 tab w dzień strzała i estro się trzyma w górnej normie. Co organizm to inaczej. Metoda prób i błędów, badania i dojdziesz do optimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
lodzianin1
cykl prop master do masy? chyba rozpisał ci to ten sam idi.ota co ari w tej ilosci do tej ilosci testa
daj exe zamiast ari 0.5 tabsa dwa razy wtyg powinno być plus minus ok

Zaczynałem cykl od lekkiej redukcji i od miesiąca przeszedłem na wyższą ilość kcal ale z masteronu miałem nie rezygnować. Mówisz żeby z niego zrezygnować i lecieć na samym tst?


Zmieniony przez - CzarciO w dniu 2023-01-13 18:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668854
ile czasu na tym masterze jestes?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
lodzianin1
ile czasu na tym masterze jestes?

Od początku listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668854
skoro przechodzisz na masę osobiscie zmienił bym mastera na npp
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Dokładnie jak lodzianin1 pisze, bij npp będziesz budował fajną masę oczywiście jak dieta jest ok i npp na stawy też dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
A dawka npp taka sama jak masteronu czyli 100? E2d?
Do tego dobrze myślę, że przy npp zamiast masteronu estro powinno być wyższe bo teraz masteron go obniża?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Npp możesz bić 100mg e2d tylko pilnuj prolaktyny i estro naturalnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
Ok a zostały mi dwa flakony masteronu jeszcze, lepiej go zostawić na "przyszłość" czy npp dorzucić do tst i masteronu aż do czasu aż mi się skończy ten masteron?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardiopil

Następny temat

Meta a testosterol 250

WHEY premium