SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problems

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
przed chwilą byłem se wziąśc prysznic patrze a tu na udach i łydkach syfki mi wyskoczyły
w poniedziałek zmienilem troche dietke i dałem 200g białka 130g tłuszczy i 20g węgli czyżby to było od tego ze jest za dużo białka wychodzi mi 2,2g na kg ciała jestem an redukcji CKD myśle ze nie ejst to duóz
a więc co radzicie obcic biłko tak do 175 tak jk miałem przedtem i mi tam nic syfów nie wyskakiwało
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sproboj mozesz dac i 1,7g

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może ciepło pocisz się i potówki?

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
A mzoe cos zjadles, nie wiadomo. Sproboj narazie zmniejszyc białko troche.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie no sachem 1,7 to za mało troche bo na redukcji jestem

zakrześ teraz to akurat zimno jest a co do potowek to wcześniej nie miałem dopiero jak zwiekszyłem białko

domer codziennie jem to samo jedyne co się zmieniło to więcej odżywki sera i piersi a mniej oliwy

ale wruciłem przed chwila oblukalem uda i nie widze nowych a te z wczoraj znikają, pociagne do konca tygodnia zobacze jak bedzie.
A jakby dalej wyskakiwały to zmniejszyc białko no nie ?? tak do 2,1/kg albo na 2g/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja wiem czy za malo, jesli bedzie deficyt kalorii to i tak schudniesz, nie ma bata
a jesli boisz sie o miesko to zakup aminokwasy rozgalezione

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
bcaa ??

ale n ckd jestem i mówią że nie potrzebne jest
turyne stosuje do kwki 30 minut przed siłka i aerobami mysle że styka jk narazie jak będie jeszcze mniej fatu to wtedy napewno jakies aminki dokupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Zawodowi kulturyści jedzą podobno 6 g białka na kg ciała i syfów nie mają. Ja na masie jem ok. 2,5 g i nic mi z tego powodu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Bez przesady 6g nie jedzią

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
W jednym programie o kulturystach właśnie sami zawodowi kulturyści tak sie wypowiadali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"P" jak pomoc - dla mojej narzeczonej :-))

Następny temat

dieta

WHEY premium