SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z tricem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Mój lewy tric (głowa boczna) jest dużo mniejszy od prawego. Co mam z tym robić? Lewego prawie w ogóle nie widać a prawy ładnie wyrósł. Wku.rwia mnie to!

FC Barcelona

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2401
jęli ta różnica nie jest kolosalna to radze zacząć trening hantlami.
w tedy obie ręce wykonują taką samą prace,i lewy triceps powinien dogonić prawy.taki sam problem miałem z bicepsem przy treningu sztangą ale hantlami z korygowałem ten problem.
u mnie różnica wynosiła 1-1,5 cm.

każdy za każdym stoi, nikt sie nie boi!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
No u mnie właśnie też coś około 1 cm - 1,5 cm jest. Chyba dam do oceny trening FBW tylko jeden plan A. Myśle że 2 plany A i B to za dużo.

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
1-1,5cm roznicy obwodu ramion to nie duzo Cialo czlowieka nie jest idealnie symetryczne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mam taki sam problem, tyle ze na prawej rece...i mam pytanko apropo tego, wyciskanie hantlami chwytem mlotkowym lezac na lawce plaskiej mocniej angazuje glowe boczna niz wyciskanie sztanga w tej samej pozycji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
W siadzie z zachowaniem pionowego ułożenia ręki względem ziemi angażuje głowy boczne

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mowa o sztandze czy hantelku jednoracz/oburacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Hantel jedną ręką.

FC Barcelona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieciekawy przypadek....

Następny temat

ocena FBW, tylko A

WHEY premium