SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z serduchem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ok no to jazda jest teraz zaczne od poczatku

od lutego do marca byłem na ckd schudłem prawie 30kg {ze 120 na 90} no i było wszystko ok git samopoczucie rwelka no i zrobiłem sobie rpzerwe i miałą twać meisiac ale trwała do wrzęsnia no i były nieżłe biby i od wrzesnia wskoczyłem spowrotem na ckd
waga 90kg
bialko 193
tłuszcz 163
weglowodany 20
kcal 2323

no i jechałem sobie tak z tymi proporcjami ąz tu nagle w piątek
zalało mnei potem w nocy [spałem sam więc nie od sexu] serce biło jak oszalałe i nie spałem do około 2 a próbowąłem zasnac od 23

w sobote niczymsie nei rpzejmując szczegulnie zaczołem ładowanie
no i spało mi się git choc krutko bo bylem na małej imprezce

a w niedziele znowu to samo położyłem się spac koło 23 i do prawie trzeciej sie tak męczyłem

to samo mam dzis sa chwile take ze mi serce bije bardzo mocno

oczywiscie z ckd juz rezygnuje i ograniczam tłuszcze dzis jem tylko warzywa kuraka i troche chleba żeby neejśc tusto bo to cyba wina tłuszczy


ale chciałbym poznac waszą opinię co to moze być

i moze jakiś lek co bym sobie mógł kupić zeby dziś w nocy spac spokojnie jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a i jeszcze jedno mam wapń i magnez firmy NOW gdzie w jednej tabletce jest 1g wapńia i 500mg magnezu

pomoże to na uspokjenie czy nasili jeszcze bicie serca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
a do tej redukcji nie uzywasz przypadkiem efki ?

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie
żadnej efki

jedynie kawe piłem ale już nei pije i tauryne biore

dodam ze po pierwszej tkaiej akcji kawa i tauryna poszła na bok

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2005-09-12 17:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
odstaw wszystko - te wapnie magnezy i taurynę
dodaj węgli

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
czemu tauryne odłozyłeś ?

_

czemu ma odłozyć tauryne ?

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak to czemu tauryne przeciez ona działa na układ sercowo naczyniowy i nerwowy pocudzając go nie ejst tylko antykatabolikiem i transporterem kreatyny

tak zrobiłem odstawiam wszystko

byłem u lekarza wczoraj wieczorem miałem EKG i serce rpacuje w normie 105 /min
wiec troche przyśpieszone ale w normie tymbardziej że wczęnsiej byłem na rowerze pojexdzic bo myślałem że to cos pomoze ale nie pomogło

dała mi tabletke homocesteine bodajże i było git spałem jakz zabity :D

dziś jade jeszcze do rodzinnego podejrzewają anemie ale wczoraj nei miałą jak wykonac badań

nie zwracałem uwagi na takie witainy jak potas i żelazo i pewnie i ich brakuje, mialem niedobór z 6 miechów ich to teraz się odbija

tak samo podejrzewam ze przesadzielm z witmainą a i e bo piłem mnustwo oliwy z oliwek i tran


teraz to sie rpzeżucam na diete normalną i będę zwracął również uwage na witmainy i minerąły kawe se narazie odpuszcze tauryne zaczne dopeiro za jakies 2 tygodnie tak smao jak ćwiczenia


wiecie gdze znaleźć tabele z przyblizónycm zapotrzebowaniem na witmainy i minerały dla sportowców dyscyplin siowych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6463
https://www.sfd.pl/temat164666/
jest w podwieszonych tematach
może się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no tą tabele mam i wiel einnych tylko że sportowiec ma większe zapotrzebowanie na witaminy i minerłay a to jest da normalnego cżłowieczka tabela

ale dzięki i sog boofi i immortal wam już nie wejdzie

bede szukał na stronie medycynasportow zaraz to moze znajde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
byłem na badaniu krwi i moczu
no i babka mi pobierała krew to byała taka bardzo ciemna
to dobrze czy źle

lepiej jak krew jest jasna czy ciemna ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ciemna , mi jak pobierali to też się przestraszyłem , bo była aż taka burakowaaa, wiec jest okey.

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-09-14 15:12:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to mozliwe???! "Gino" ale od czego?

Następny temat

TATUAZ A OPALANIE MAM PYTANIE =D

WHEY premium