SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z metką

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
WITAM!! napoczątku chciałem napisac ze mam 18 lat, waze 80kg.mój starz na siłowni to około 2 latka, z małymi przerwami. od roku stosuje suplementy . między innymi kreatyne, dexstrose,róznego rodzaju gajnery i białko.napoczątku wazyłem 70kg i byłem dosyc szczypły, teraz waze 80 kg.5 miesiecy temu miałem kontuzje scięgien i niemogłem cwiczyc , miałem diete,z uwagi nato ze sie doniej przyzwyczaiłem stosowałem ja nawet wtedy kiedy nie cwiczyłem no i zaowocowało to nagromadzeniem sie tłuszczu :( i oto mój problem , w niedługim czasie chciałbym "zjesc"60 tabletek metanabolu, oczywiscie z osłonkami i cynkiem oraz dietą białkową , wymysliłem sobie nastepujący cykl:
1 tydzien:
1-4dzien 2 tab
4-7dzien 3 tabl

2 tydzien :
po 3 tabletki

3 tydzien
1-4dzien po 3 tabletki
4-7dzien po 2 tabletki

jak myslicie dobry plan ??
aha no i czy potakim cyklu potrzebne by było odblokowanie ??
teraz chciałem powrócic do mojego głownego problemu . zuwagi na ten tłuszcz niewiem czy barac tą mete , jedni mówia mi ze to dobrze ze jestem troszke nalany bo jak przytyje od mety to niebede miał rozstepów , a drudzy mówia ze po metce bede jeszcze gorzej "spuchniety " , i sam juz nieiwiem co ma robic. pomózcie mi. aha chciałem tez zaznaczyc ze podczas cyklu bede napewno ostro pakował , nietak ze biore metke i sobie leze i czekam na efekty . odpowiedzcie mi na moje pytania i pomózcie mi dokonac wyboru . z góry dzieki za pomoc ( sory za błedy , troche sie spieszyłem wiec moze byc ich sporo :).

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Przy takiej dawce mety nie spuchniesz za bardzo, więc się nie przejmuj. Np. u mnie retencja na mecie pojawia się po 30mg ed i więcej, ale to zależy od predyspozycji Przygotowania do cyklu są ok, myślę że będzie dobrze. Good luck.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
ogolnie wg mnie wszystko jest ok, gratuluje podejscia.... nie rzucasz sie od razu na 200 tabs i 15 omki jak co niektorzy tylko poszukujesz minimalnych skutecznych dawek... i dobrze... sadze ze bedzie ok, powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
odblok - nie

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
dzieki za pomoc , przyznałem karzdemu po SOGU :)

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
a czy czasami do dawania sogow nie jest potrzebny abonament???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
ups niewiedziałem , sorcia , ja tu nowy jestem takze...niewiedziełem

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
mzm jeszcze takie małe pytanko dowas .. konkretnie chodzi mi o ginekomastie, przy takim cyklu jak rospisałem powyrzej , chyba istnieje małe prawdopodobienstwo jej wystąpienia , jak myslicie ?? no czy da sie rozpoznac czy ktos ma predyspozycje do jej wystąpienia ??

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Przy takiej dawce jest to raczej malo prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
moze i tak ale obawiam sie dlatego .. ze moje suty sa troche dziwne niedawno były spoko ..ale kiedy przytyłem mam pod nimi tłuszcz i takie dziwne zgrubienie ... mozliwe ze to lipomastia ?? boje sie ze mam predyspozycje do gino, co otym myslicie ??

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
mozei mała dawka . ale mam drobne obawy bo ostatnio jak przytyłem to wkoło sutek mam troche tłuszczu i takie dziwne zgeubienia . pewnei to lipomastaia . jak myslicie ?? . teraz pytanie ,, co lepiej zrobic , pocwiczyc troche na rzezbe zeby spadl ten tłuszcz i poczekac z tą metka , czy moze odrazu walic meetke i puzniej robic rzezbe??

zadna laska nie zastąpi mi śiłowni:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Firma: Jurox

Następny temat

Drugi Cykl - ReLaCjE

WHEY premium