SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kreta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 472
elowa mam taki motyw chce wziasc teraz kreatyne i tam inne aminokwasy ... tylko problem jest w tym ze robie diete do tego i teraz tak. rano to jak to rano bez problemu chodzi mi jak wracam z pracy o 14 to odrazu ide jesc... no i wiadomo zeby krete jesc to trzeba na pusty zoladek wiec czekam te z 2 godziny... i wtedy dopiero polykam kreatyne na pusty zoladek i znow musze czekac z 40 min zeby isc na silownie to juz mam godzine 17:00 ... nie da sie to jakos pogodzic z kreatyne z obiadem tak zeby na ta silownie wczesniej chodzic bo musze 3 godziny nic nie robic tylko czekac az obiad mi sie spali w zoladku a potem wziasc krete poczekac z 40 min i isc na silownie jak to jest ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
To idź na siłownie 1-1,5h po obiedzie, a kreatyne bierz zaraz po siłowni. Tak moim zdaniem bedzie nawet lepiej niż przed...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
weź kreatyne gdy przyjdziesz z pracy, zanim przygotujesz i zjesz obiad napewno minie jakiś czas, 20-30 minut.
to w zupelności wystarcza.
potem maszerujesz na treniong i jest oki.
a po treningu bierzesz kreatyne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potencjał naturalny... czy to ważne??

Następny temat

Prosba o rozpiske

WHEY premium