SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kręgosłupem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562


tak to wygląda

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562


2

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla zainteresowanych moj rehabilitant powiedzialze moge biegac i jeżdzić na rowerze a takze sie podciagac podobno osoby z tego rodzaju schorzeniem powinny wisiec na drazku i oczywiscie plywac :)


nie jestem pewien czy wszystkie cwczenia z a6w sa wskazane ale z tego co mi powiedzial lekarz nie powinny przeszkadzac nie jestem pewien z ostatnim

i jeszcze jedno mozecie opisac unoszenie sztangielek do gory i na boki :)
dzieki za odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
dla zainteresowanych moj rehabilitant powiedzialze moge biegac i jeżdzić na rowerze a takze sie podciagac podobno osoby z tego rodzaju schorzeniem powinny wisiec na drazku i oczywiscie plywac :)
Nie jestem wprawdzie lekarzem i mogę się mylić ale tak jak do zwisów i pływania nie mam zastrzeżeń to do biegania mam, i to duże. Przekonany jestem że przy bieganiu a w szczególności po twardej nawierzchni kręgosłup jest mocno obciążony. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też sie tym zdziwilem ale mowil to kilkakrotnie z tym ze moze obawial sie zebym nie gral w kosza bo gram juz 5 lat i trudno bedzie mi z tego po czesci zrezygnowac moze powiedzial mi to w tym znaczeniu ze lepsze to niz gra w kosza poza tym stadium przepukliny w moim przypadku jest poczatkowy dobrze ze zglosilem sie do lekarza (sa nadzieje na calkowite cofniecie sie podluzszym okresie rehabilitacji) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
co do jazdy na rowerze to skonsultuj się jeszcze ponieważ wstrząsy występujące podczas jazdy są niewskazane dla kręgosłupa w tym stanie !!!

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
No coz. Tak to jest- lekarz na jedym biegunie i rehabilitanci na drugim. Tak jest z reguly. I jedni i drudzy przesadzaja. On ma Cie na miejscu, ale i bierze Cie na swoje sumienie. Ja jednak poradzilbym sie jeszcze kogos. Bieganie po twardej nawierzchni nawet dla zdrowych osob nie jest cudowne a co dopiero w takim wypadku.
Na rowerze- trzeba uwazac- nie ogladac sie za dziewczynami, bo mozna wpasc w dolek i narobic sobie krzywdy. A powazniej- Chicken ma racje. Tam sa powazne wstrzasy, no i sama pozycja na nowoczesnych rowerach jest dosc.....hmmm...wymagajaca rzeklbym.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
zrobiłem zdjecia rtg i wykazało to cytuje.
"nieco węższa jest przestrzeń miedzykręgowa L5-S1 -dyskopatycznie?.
Niewielkie zmiany przeciążeniowe w stawach miedzywyrostkowych pogranicza L-S." bardzo prosze o pomoc !!!czy to jest uleczalne? mam 23 lata ,prosze pomóżcie !!!!

jaka siła takie życie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 815
jeszcze zalezy jakim sprzętem dysponujesz

,,Tening czyni mistrza''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
STYN https://www.sfd.pl/-f113.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !

Następny temat

Program do oceny

WHEY premium