SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z klatka :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995


Witam. Od pewnego czasu mam problem z klatka, a wlasciwie jej dolna czescia, cwicze juz rok ale ostatnio zaczął sie ten problem bardziej uwidaczniać. Niestety nie mam zdjecia ale narysowalem jak to mniej wiecej wygląda ;) Tzn. prawy cyc jest u dolu bardziej zaokrąglony %) a lewy tak ścięty. Co na to poradzić? :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
polecam niemieckich ciezarowcow ;) w tydzien zrobilem 5 kg ;) na sile oczywiscie ale zrezygnowalem bo czulem ze kontuzje zlape :( wiec trzeba uwazac z tym treningiem.
Trening Filara - nie praktykowalem
pozdr

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4815
specjalistą to nie jestem ale myśle że albo to uwarunkowanie genetyczne albo błędy w wykonywaniu ćwiczeń.Na dół klatki polecane są ćwiczenia na skosie głową w dół min. więc jeśli nie próbowałeś to zacznij a powninno pomóc.Chociaż dobrze by było gdybys jakies zdjęcie wkjleił bo z takiego nie bardzo można odczytać jak duże jest zniekształcenie.pozdr.

"Trust yourself and don`t give up You know you better than anyone else"

I`m a sculptor of my body.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
czesc
jak bedziesz mial wielkie cycki to nie bedziesz widzial roznicy... trenuj hantlami na klatke.. jakies wyciskanie itp...
pomysl sobie ze lewa strona ciala nie jest symetryczna do prawej strony ciala ( tak chyba mi powiedziala kiedys pani od biologi )
pozdr

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Dołącze sie do tematu aby nie zasmiecac. Moj problem z klatka polega na tym ze siła mi stoi w miejscu juz od dlugiego czasu Mianowicie 2 lata temu na serie zakladalem 50-60kg pozniej przerwa teraz ciagne od prawie roku systematycznie i sila taka sama 50-60kg na serie. Moj trening klatki wyglada nastepujaco :
Wyciskanie na plasko waski chwyt 4x10
Wyciskanie skos glowa w gore 4x10
wyciskanie plasko szeroki rozstaw 4x10
rozpietki 4x10
wiek 20 lat
waga 75-8-78kg
nie wiem co jest bo od dlugiego czasu stoi w miejscu

za konkretne odp sogi.

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem klatka przywzyczaiła si,ę do tego treningu, więc po prostu go zmień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1702
Jak na moje to masz takie kształty mięśni "genetyka" i chyba nic nie da się z tym zrobić. Może jak klata będzie rosła to ta różnica będzie mniej widoczna.

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4815
dusza86:a jak często ćwiczysz klatke??

"Trust yourself and don`t give up You know you better than anyone else"

I`m a sculptor of my body.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
trening zmienialem juz 3 razy (od poczatku) klatke robilem kiedys 2 razy w tyg teraz ciagne od ok roku 1 raz w tyg

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"trening zmienialem juz 3 razy (od poczatku) klatke robilem kiedys 2 razy w tyg teraz ciagne od ok roku 1 raz w tyg"

Przez 2 lata zmieniłeś trening 3 razy ?
Co konkretnie zmieniałeś i w jaki sposób?

Do autora postu, może to faktycznie być kwestia genetyki lub błędów w ćwiczeniach. Człowiek nie jest symetryczny, ale przy większej masie różnice powinny trochę się pozacierać.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
juz tlumacze:
mianowicie wczesniej cwiczylem jak to na poczatku - wiadomo brak diety odpowiedniego treningu cwiczylismy u siebie "na pałe" pozniej mialem 2 lata przerwy i teraz od roku ciagne w miare systematycznie. wczesniej klatke robilem 2 razy w tyg waskie wyciskanie, normalne, szerobie i rozpietki wszystko 3x 8 na plaskiej ławce.
Od roku posiadam profilowana ławke i robie teraz waskie 4x10, skos glową do gory 4x10, szeroko 4x10 i 3-4 x 10 rozpietki. Klatka rosnie lecz siła wogole nie idzie i to jest moj najwiekszy problem

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4815
proponuje zastosować progresje ciężaru i powtórzenia robić od 10 do 6.pozdr.

"Trust yourself and don`t give up You know you better than anyone else"

I`m a sculptor of my body.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc

Następny temat

Jak zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej?

WHEY premium