SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dopasowaniem diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Badania znam , ale doświadczenie na kobietach jakie mam pokazuje ze często jest wręcz konieczne odstawienie nabiału w ogole w czasie redukcji. Większość na tym korzysta. Gdy nie ma problemów można jeść twarożek wieczorem i dodawać jogurt do sałatek ale nadmiar zawsze źle działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Ok nabiał odstawiłam zostawie tylko serek wiejski. Tak sie zastanawiam czy moge go jeść 2 razy dziennie?

woma31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
raz wystarczy, możesz tez z jogurtu robić sobie dressingi do sałatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Hej :)
Włączyłam do diety jogurt naturalny, szpinak, herbatę czerwoną.
Jeśli chodzi o treningi to dzis po raz pierwszy ćwiczyłam cardio prowadzony przez Jeanette Jenkins na DVD. Musze powiedzieć że było super:) Włączyłam też stepper i zwykłe rozciaganie.

woma31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Jakie ćwiczenia mam robić żeby zgubić tłuszczyk z bioder?

woma31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Hejka :)
Nadal trzymam diete, zgubiłam juz około 2 kg.Chce kupic sobie białko ale nie do końca wiem jakie. Wielu ludzi poleca białko Łowickie ale ja sie boje że przytyje od tego. Nie znam sie na suplementach. Możecie mi cosik doradzić?

woma31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zobacz w skelepie SFD, zadne bialko-lowickie. Kup odzywke typu Whey jak potrzebujesz uzupelnienia w diecie bialka.

Specjalnych cwiczen na zgubienie miejscowo tluszczu nie ma, cwicz cale cialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Ok :) Ćwiczę 2h dziennie. Jest to aerobik z płyty ale robię go starannie. Do tego dochodzi jeszcze stepper i hula hop. Efekty juz są ale na razie tylko 2 kg w 2 tygodnie ;/
Biorę bio cla, l'carnityne i błonnik.
Ok zajrzę na stronkę i poczytam o tej odżywce typu Whey
Dziękuję za rade :)
Pzdr.

woma31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej 2 kg w dwa tygodnie to duzo,pomysl sobie ze jesli bedziesz chudla w takim tepie to za dwa tyg nastepne 2 kg.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
No w sumie masz racje :) a za koleje 2 tygodnie kolejne 2 co da razem 6 a ja chce zgubić 7 :)

woma31

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - prosze o porade czy wszystko ok czy moze czegos brakuje

Następny temat

dieta low carb na mase do oceny

WHEY premium