SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z barkiem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podczas ćwiczeń (klatka, barki) przy opuszczaniu ciężaru coś przeskakuje mi w barku. Byłem u ortopedy, stwierdził, że bark jest przeciążony i mogę mieć początki ciasnoty barku.

Zalecenia: odciążyć bark ćwiczeń na miesiąc, jeść collaflex.

Czy ktoś miał coś podobnego?
Ćwiczenia na klatkę, barki i plecy odpuszczę natomiast nie wiem czy biceps i triceps też powinienem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jak wrócisz do treningu po przerwie to zmniejsz obciążenie i postaw na technikę.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Miałem inny problem z barkiem i przy ćwiczeniu bicepsów czułem ból w barku, wiec ja ich nie ćwiczyłem. Sprawdź czy podczas ćwiczeń odczuwasz ból, bądź przeskakiwanie barku jeśli tak to nie rób ćwiczeń to samo tyczy się tricepsa. Aby bark nie przeskakiwał postaraj się utrzymać go w panewce i trzymając go wykonuj ćwiczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

reakcja na pojemnik z jedzeniem czyli walka z dziczą - wasze opinie

Następny temat

kod choroby 644

WHEY premium