SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 97
Siema, mam problem z barkiem. Około 5 miesięcy temu upadłem na bark, myśląc że jest wybity lub stało się coś gorszego pojechałem na prześwietlenie, chirurgi po obejrzeniu zdjęć stwierdził że nic się nie stało (nie pierwszy raz z resztą, wcześniej nie wykrył pęknięcia kości palca), mimo że bez problemu można było wyczuć że lekko wystaje kość -miejsce zaznaczone na obrazku:
http://www.vpx.pl/up/20080715/gray3271.png
Kość wystaje do góry.
Po pewnym czasie ból ustąpił, można było zapomnieć o kontuzji. W zeszłym tygodniu rozpocząłem treningi, wykonałem ćwiczenia wszystkich partii wszystko było ok. Dziś ćwicząc nieco większymi ciężarami zacząłem odczuwać lekko bark, ale nie był to uciążliwy ból. Ostatnim ćwiczeniem jakie chciałem zrobić były przenosy, przy pierwszej próbie w barku coś przeskoczyło i po zabawie, przez cały dzień bolał głównie przy podnoszeniu ręki do góry, szczególnie ze zgiętym łokciem i cofając lekko do tyłu - charakterystyczny ruch. Przy takim ruchu za każdym razem coś przeskakuje, jest to wyczuwalne i widoczne. Teraz już praktycznie nie boli ale te przeskakiwanie kości bardzo mnie martwi. Wiem czego mogę spodziewać się po wizycie u lekarza, usłyszę (nic panu nie jest, proszę oszczędzać się przez kilka dni). Niestety nie mam do nich szczęścia. Bardzo proszę o odpowiedź co mogło się stać ewentualnie co z tym można zrobić - chyba nie wiele bo prawdopodobnie odnowił się uraz powstały w lutym.

Zmieniony przez - pka w dniu 2008-07-15 20:46:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3560
też mam problem z barkiem niemogę robić wyciskania na ławce ,miałem ból w tamtym roku pózniej ustał i w tym roku nadal zaczął boleć ,a lekarz ortopeda stwierdził że z rtg nic nie wynika tylko jest tam jakieś uwypuklenie ale tak widocznie musi być konkretna olewka podobnie jak w twoim przypadku ,zamieniłem sztangę na sztangielki i jakoś wtedy nie czuję bólu ,dopasuj ćwiczenia do dolegliwości i może będzie lepiej bo wychodzi na to ze na lekarzy niemamy co liczyć .Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Hej nie martw się to jeszcze nie jest taki straszne ja też mam problemy z barkiem.Jestem już po jednej operacji,która niestety się nie udała za miesiąc czeka mnie kolejna (mam niestabilność stawu barkowego) a tak po naszemu to wypada mi ręka ze stawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Chyba musisz iść o poradę lekarską prywatnie.Bo wtedy potraktuje cię poważnie.Zawsze jak chodziłem państwowo to mu się niechciało rozkminiać tylko jakiś żel przepisał albo jakieś tabletki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne Pytanie o Tatuaż

Następny temat

wzwb a saa

WHEY premium