SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje porady w cyklu zimowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Witam
Zblizaj sie zima i zaczynam planowac oraz przygotowywac sie finansowo na cykl zimowy.
Moze cos poradzicie mi.

Ankieta
1. 25lat
2. 83-84kg
3.173cm
4.-biceps 40.5cm
-klatka 113.5cm
-udo 52cm
-92cm (oponka 94cm ) w grudniu 2012 bylo 108.5cm troche polecialo
5 cwicze od listopada zeszlego roku (kiedys duzo cwiczylem ale bylo 6 lat przerwy)
6 dieta
-dni nie treningowe -bialko 2.9g/kg
-weglowodany 3.27g treningowe weglowodany 5.4g
-tluszcz 1.4g/kg
7 deka(mogl byc fake bo z neta zamawiana) +prop+ troszke mietka + wino na koniec
8 trening intuicyjny 4x silwy
9 przybrac masy ale w miare dobrej jakosci (wypelnic sweterk swiateczny)
10 od ostatniego cyklu do staru bedzie jakies dwa i pol miecha
11 nie zmierzylem
12 do tycia
13 wszystko ok
14 zakola sa ale mi to nie przeszkadza :) zawsze lysy
15 1918kc
16 klata koncze seriie na 110kg 5x (max nie sprawdzalem)
martwy ciag 130 5x5
siad -

Cykl planowalem max na 10-12 tyg + odblok
NAstwailem sie na sustanon 500mg week ale czytalem duzo postow na jego temat i zdania podzielone :)
jedni zalewa strasznie, inni ze jak sie dba o miche to nie zaleje (a ja trzmam diete scisla) i zglupialem.
druga opcja to moze cypio badz enan z deka ale tutaj juz kasa gra role bo przed wakacjami
mam zamiar udzerzyc w bolda na 14tyg (miedzy innymi zajac sie obwodem talii do reszty) a on dosc drogo wychodzi.

Moze cos poradzicie
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
dodam ze byly plany na bolda ale czytajac wypowiedzi to najpierw obnize poziom BF aby wyciagnac z niego wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Masz 52 cm w udzie i to jak jestes lekko zalany?
Powinienes wziac udzial w konkursie - "ktory kogut ma ładniejsze nogi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Poczekam na odpowiedzi na temat.
Twoja zostawie bez komentarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
te 12 tygodni to planujesz na 1srodku czy chcesz cos dorzucic jeszcze?

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Moge dorzucic cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Po pierwsze to zacznij ćwiczyć nogi bo, bez złośliwości, ale takie patyki to po prostu wstyd. Po drugie intensywny trening nóg bardzo pozytywnie wpływa na cały organizm. Po trzecie chcesz redukować z ponad 5 gramami węgli na kg? I do tego jeszcze dorzucić dekę? Ulejesz się pewnie jeszcze bardziej.

Proponowałbym Ci ogarnąć porządnie miskę, ściąć węgle do tego dać propa na 10 tygodni i zejść winem a w tym czasie masa aerobów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
No nogi by się przydało. Nogi najważniejsze największy miesień organizm wydziela hormony przy treningu nóg. prop z winem może być i aeroby i micha konkretna na redukcje.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Redukowac to bede przed wakacjami.
Teraz chcialem nabrac masy zeby bylo co wciac przed wakacjami.
Co do nog to faktycznie je odpuscilem poniewaz po ostniej redukcji wyszly zylaczki na lydkach. Sie naczytalem i odpuscilem.Ale od wrzesnia wezme sie tez za nogi.
Dla sprostowania zmierzyle mam 57cm a w lydce 44cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Prop z winem dopiero co byl tak wiec celuje w cos mocniejszego na zime. Do tego wruce przed wakacjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Problem polega na tym, że przy takim poziomie otłuszczenia to mniej mięsa zrobisz niż gdyby bf był niższy a reszta pójdzie w dodatkową porcję wody i fatu.
Środki są znacznie efektywniejsze przy niskim bf.
Moim zdaniem powinieneś teraz zgubić ile się da sadła a przed wakacjami wejść na masę i robić ją rozsądnie, z dopiętą miską, żeby się od nowa nie zalać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Wiem ze masz racje KruQ co do robienia miesa przy wysokim BF ale moja historia wyglada tak ze od 01.2012-11.2012 schudlem 37.5kg
Fakt jest taki ze robilem to bez glowy glodowka itd i schudlem bardzo ale detka zostala. W grudniu mialem 108.5cm poczytalem, przylozylem sie do diety poczytalem troche o recompie i polecialo do 97.5cm. Wszedlem na cykl na propie mietku skonczylem winem tak jak pisalem w ankiecie i podczas cyklu kiedy milem wegli 5g co zdazyles zauwazyc spadlo 3cm w pasie a lapka urosla 3.5cm, zyla sie pokazala od przedramienia do barku
takze naprawde uwazam ze duzo osiagnelem w ostnie dwa lata (zszedlem z XXL ubran na M/L) i nie mam dosc redukcji szczerze powiedziawszy. Wiem ze nie bede mial nigdy sylwetki FIT bo do tego potrzebna by byla operacja (naciaganie skory) Wruce do niej na bank ale przed wakacjami, mam na stanie erase pro i alphamine PES (bylem z tego polaczenia bardzo zadowolony) doloze cos mocniejszego i aeroby i jeszcze cos uskubie z talii i ogolu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ulozeniu cyklu z dekadurabolinu i propionatu na 12 tygodni

Następny temat

Redukcja cykl.

WHEY premium