Witam!
Na początku marca będę chciał zacząć brać Meso. Zastanawiam się czy teraz sobie coś kupić. Myślałem, nad Cell Pumpem, ale on jest przereklamowany i nie jest jakimś cudem.
Czy w ogule warto coś teraz brać? Jeśli tak to proszę podać jakieś odżywki, które będą działały na zasadzie pompy, pobudzenia. To nie musi mocno klepać.
Na początku marca będę chciał zacząć brać Meso. Zastanawiam się czy teraz sobie coś kupić. Myślałem, nad Cell Pumpem, ale on jest przereklamowany i nie jest jakimś cudem.
Czy w ogule warto coś teraz brać? Jeśli tak to proszę podać jakieś odżywki, które będą działały na zasadzie pompy, pobudzenia. To nie musi mocno klepać.
Krzysztof Piekarz