Witam wszystkich, odrazu podkreślam, że jestem zielona w sprawach odżywek, suplementów róznych itp.
Mam 16 lat i od 2 lat uprawiam lekkoatletyke 100m płaskie.
Chciałabym spytac jakie płyny, środki mogłabym zażyc przed zawodami na pobudzenie organizmu. ostatnio piłam cos takiego z kolezanka, ale za malo wypilysmy i bez zadnych skutkow jedynie smiac mi sie chcialo cały czas. więc proszę was o radę. cena nie gra roli chociaż nie ukrywam ze fortuny nie chce wydawac. pozdrawiam
Mam 16 lat i od 2 lat uprawiam lekkoatletyke 100m płaskie.
Chciałabym spytac jakie płyny, środki mogłabym zażyc przed zawodami na pobudzenie organizmu. ostatnio piłam cos takiego z kolezanka, ale za malo wypilysmy i bez zadnych skutkow jedynie smiac mi sie chcialo cały czas. więc proszę was o radę. cena nie gra roli chociaż nie ukrywam ze fortuny nie chce wydawac. pozdrawiam
Krzysztof Piekarz