Witam szukalem nieraz jakis podwieszonych tematow z planem ogolnorozwojym ale nic konkretnego nie znalalem ze moglibyscie mi pomoc ulozyc albo znalesc jakis plan dla mojego ojca ( 52 lata )
to ma byc trening jakis ogolnorozwojowy nie zeby ojciec miesnie zlapal i masy tylko cos schudl,wiecie jak na jego wiek to i i tak dlamnie sukces ze dzieki moejmu katowaniu wziol sie za siebie i zamiast podpijac se piwka trenuje zemna na silce :) cwiczy juz wsumie ok 4 miesiecy ale zawsze to takie trenowanie bez wiedzy bez jakiego kolwiek planu.. moglbym liczyc na pomoc ? odwiedzce sie sogiem dzieki
to ma byc trening jakis ogolnorozwojowy nie zeby ojciec miesnie zlapal i masy tylko cos schudl,wiecie jak na jego wiek to i i tak dlamnie sukces ze dzieki moejmu katowaniu wziol sie za siebie i zamiast podpijac se piwka trenuje zemna na silce :) cwiczy juz wsumie ok 4 miesiecy ale zawsze to takie trenowanie bez wiedzy bez jakiego kolwiek planu.. moglbym liczyc na pomoc ? odwiedzce sie sogiem dzieki
Krzysztof Piekarz