JAk mój kolega wspomniał 3 maja bedzie puchar polski .Serdecznie wszystkich zapraszam ..ale nie czarujmy sie to semi kontakt i raczej ostrej jazdy tam nie bedzie tylko sportowa rywalizacja i 60% walki to judo..Chyba ze ktos umiejetnie przechodzi do parteru i w tedy tylko bjj go ratuje ..ale za to tez mozna dostac kare .Cały regulamin znajduje sie na stronie PZJJ.
A jesli chodzie o laionharta to naprawde jest chory.Bo dotarły do mnie takie słuchy...
Z tym ze jak pamietam {A jestem członkiem kadry narodowej JJ od 2 lat.I nigdy nie przyjechalem z zawodów a w POlsce bez miejsca na podium[NA pełnej ****ie..]}To nie pamietam abys Michał{lionhart} ani razu stratował...?Inni z bytomia tak ale ty nie...?
A jesli chodzie o laionharta to naprawde jest chory.Bo dotarły do mnie takie słuchy...
Z tym ze jak pamietam {A jestem członkiem kadry narodowej JJ od 2 lat.I nigdy nie przyjechalem z zawodów a w POlsce bez miejsca na podium[NA pełnej ****ie..]}To nie pamietam abys Michał{lionhart} ani razu stratował...?Inni z bytomia tak ale ty nie...?
AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!
Krzysztof Piekarz