SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ekto,mezo,endo ? jaki jestem ? prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245





witam chcialbym sie dowiedziec jaki mam typ budowy gdys cwicze ciezko jestem na diecie sila idzie a w obwodach kompeletnie zero...
184 cm
78 kg
35 w lapie
59 w udzie
w pasie 90

Zmieniony przez - Mam_Dziare w dniu 2011-01-22 16:20:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
wydaje mi sie ze jestem ektoformikiem,ciezko mi idzie lapac mase,ciezko zbudowac mi klate lapy eh czy sa jakies nadzieje ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Typowo ekto. Jeżeli mówisz, że masz dietę, a masa stoi w miejscu, to wina leży po stronie kcal. Jest ich zapewne za mało. Twój typ budowy potrzebuje ich więcej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
nie dieta jest dobra,waga poszla bo w 6 tyg przytylem 2.5 kg
ale chodzi mi o obwody stoje w miejscu..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Jakim planem ćwiczysz i ile serii na duże i małe partie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
https://www.sfd.pl/_Masówki_dla_Was_ode_mnie-t195698.html tam sa 2 plany cwicze tym 1..
jezeli jestem ekto to moze odpuscic mase a robic ciagle sile jezeli pozadnych miesni i tak nei zbuduje ? ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
sorry cwicze tym 2 planem 4 dniowym..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3718
EKTO na 100%
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
czyli ***a zbuduje :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3718
dasz rade z dobrą dietą i treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2245
cisne mam nadzieje ze sie nie poddam,dieta jest treningi jest i wyznaczony cel do ktorego powoli daze,pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z bólem podczas treningu.

Następny temat

kontuzja barku

Shoty
Polecane artykuły