SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer bez szczegółowej diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1467
Kurde , każdy gada o tej diecie. Bez diety też chyba coś jem , i w jedzonych posiłkach znajdują się białka i węglowodany więc nie gadajcie że nic nie przytyje !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7951
gdyby kazdy człowiek jedzac codziennie normalne posiłki bez zadnej diety tyl to kazdy na tym swiecie bylby grubasem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Wg mnie bez diety da sie cos zrobic, ale tylko na poczatku, pozniej to juz bedzie machanie ciezarami bez dobrych, a nawet minimalnych efektow.
Zgodze sie z tym, ze bez szczegolowej diety idzie przybierac na masie (trzymanie sie scisle rozpiski co do grama to juz chyba przesada na amatorskim poziomie - przynajmniej dla mnie). Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile tego zarcia trzeba szamac dziennie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1467
Kurde , teraz kolega który pracuje na siłowni polecił mi żębym kupił sobie lepiej białko , co myślicie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7951
według braków w diecie rozpisz diete to pomozemy Ci dobrac ewentualne suple
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 605
Ja ułożyłem dietę i nie przestrzegam jej w 100 % i nie zamierzam bo jestem amatorem. Ale chodzi o to że układając sobie ją i starając się jej przestrzegać uczysz się odpowiedniego odżywiania a po jakimś czasie będziesz ją miał w głowie i nie będzie ona dla Ciebie żadnym wyrzeczeniem. A co za tym idzie ( efekty ) z czasem mama nie będzie miała wiele do powiedzenia w kuchni

P.S

Ja kończę za 2 tygodnie 24 lata i gotuję mi mama , bo też jej się spodobało zdrowe odżywianie.

flaber

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Ta, dieta "na papierku" po kilku tygodniach staje sie juz wyuczona i wiekszosc leci juz z przyzwyczajenia, jak czasem czegos zabraknie, to sie improwizuje i je cos innego o podobnych wartosciach...

@flaber, to masz sie dobrze

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-01-18 15:45:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1467
Ale ja no potrafię sobie ułożyć diety , nie wiem co jakie ma wartości xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 605
Miałem ten sam problem. Poczytaj poniższe linki ...

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

W dziale odżywianie masz o wiele więcej info. Dasz rade na podstawie tego ułożyć to sam. Wiem że się nie chce czytać , ale szybko idzie ;)

flaber

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1467
musze wyliczać to zapotrzebowanie kaloryczne? :/ u mnie z tym cięzko bo chudy jestem xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Kreatynie

Następny temat

Problem

electro
Polecane artykuły