SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer bez szczegółowej diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1467
Kurde , każdy gada o tej diecie. Bez diety też chyba coś jem , i w jedzonych posiłkach znajdują się białka i węglowodany więc nie gadajcie że nic nie przytyje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7951
gdyby kazdy człowiek jedzac codziennie normalne posiłki bez zadnej diety tyl to kazdy na tym swiecie bylby grubasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wg mnie bez diety da sie cos zrobic, ale tylko na poczatku, pozniej to juz bedzie machanie ciezarami bez dobrych, a nawet minimalnych efektow.
Zgodze sie z tym, ze bez szczegolowej diety idzie przybierac na masie (trzymanie sie scisle rozpiski co do grama to juz chyba przesada na amatorskim poziomie - przynajmniej dla mnie). Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile tego zarcia trzeba szamac dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1467
Kurde , teraz kolega który pracuje na siłowni polecił mi żębym kupił sobie lepiej białko , co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7951
według braków w diecie rozpisz diete to pomozemy Ci dobrac ewentualne suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 605
Ja ułożyłem dietę i nie przestrzegam jej w 100 % i nie zamierzam bo jestem amatorem. Ale chodzi o to że układając sobie ją i starając się jej przestrzegać uczysz się odpowiedniego odżywiania a po jakimś czasie będziesz ją miał w głowie i nie będzie ona dla Ciebie żadnym wyrzeczeniem. A co za tym idzie ( efekty ) z czasem mama nie będzie miała wiele do powiedzenia w kuchni

P.S

Ja kończę za 2 tygodnie 24 lata i gotuję mi mama , bo też jej się spodobało zdrowe odżywianie.

flaber

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ta, dieta "na papierku" po kilku tygodniach staje sie juz wyuczona i wiekszosc leci juz z przyzwyczajenia, jak czasem czegos zabraknie, to sie improwizuje i je cos innego o podobnych wartosciach...

@flaber, to masz sie dobrze

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-01-18 15:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1467
Ale ja no potrafię sobie ułożyć diety , nie wiem co jakie ma wartości xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 605
Miałem ten sam problem. Poczytaj poniższe linki ...

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

W dziale odżywianie masz o wiele więcej info. Dasz rade na podstawie tego ułożyć to sam. Wiem że się nie chce czytać , ale szybko idzie ;)

flaber

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1467
musze wyliczać to zapotrzebowanie kaloryczne? :/ u mnie z tym cięzko bo chudy jestem xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Kreatynie

Następny temat

Problem

WHEY premium